Ana SayfaMagazinAşk Bir Rüya yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Salı günü 158 bölümde neler...

Aşk Bir Rüya yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Salı günü 158 bölümde neler olacak?

Kanal 7’nin akşam kuşağında yayınlanan Hint dizisi Aşk Bir Rüya yeni fragmanı yayınlandı. Kendine has bir bir hayran kitlesi oluşturan Aşk Bir Rüya’nın 158. bölüm fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Aşk Bir Rüya dizisinin 159. bölüm fragmanını izlemek için tıklayın.

Dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İster aşağıdaki bölümden Aşk Bir Rüya’nın yeni fragmanını izleyebilirsiniz isterseniz bağlantıya tıklayıp yeni bölüm hakkında özet bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yeni fragmanda neler var?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizilerinden biri olan ve her geçen gün popülaritesini artıran Aşk Bir Rüya yeni bölümü ile karşınızda. Dizide neler yaşanacağı yönünde araştırmalar yapılırken her gelişmenin neleri beraberinde getireceği de öğrenilmek isteniyor. Aşk Bir Rüya 156. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Aşk Bir Rüya 156. bölüm fragmanı

Tapki ve Bihan Tina’ya neden Şada hakkında bir şey söylemediğini sorarlar. Tina eğer söyleseydim kimseye inandıramayacağını söyler. Tapki şimdi babasının kızı oldu diye taktir eder. Tina ve Bani Sankara’nın yanına giderler ve gülmeye başlarlar. Sankara Tina’nın elini tutar ve sıkar. Bani onun canını neden yakıyorsun diye tepki gösterir. Sankara ben onun annesiyim, her şeyi yaparım derken Bihan gelir ve Sankara’nın Tina’ya acı verdiğini görür. Sankara ise Tina’yı sevdiğini söyler. Bihan onu daha fazla seveceğinden eminim diyerek Sankara’yı sevindirir. Pnadit evlenecek çiftlerin gelmesini ister. Şada Sankara’yı getirirken Tapki Sankara ile çarpışır. Bihan Tapki’yi azarlarken Sankara’nın kolunu büker ve boğazını sıkar. Tapki’den hareketlerine dikkat etmesini aksi taktirde ona bu şekilde yapacağını gösterir. Bihan ve Sankara sonunda panditin karşısına geçerler. Tapki kızlara işaret ettiğinde Bani uzaktan kumandayla oyuncak böceği hareket ettirir ve Sankara’nın etrafında gezdirir. Sankara endişelenirken Bihan eline tüfek alıp böceği öldüreceğini söyler. Sankara önde Bihan arkada koşuşurlar. Komik anlar yaşanır. Vasu bu şekilde evliliğin yapılamayacağını söyler. Bihan Sankara’yı dışarı çıkarır ve son ayinlerini gerçekleştireceklerini söyleyerek odunları ateşe verir. Sankara’ya birlikte öleceklerini belirtir. Sankara ölmek istemediğini söylerken Bihan beni sevmiyor musun diye çıkışır. Sankara onu sevmediğini ve Tapki’yi nasıl uzaklaştırdıklarını, Tina’nın gerçek kızları olduğunu ve her şeyi itiraf eder.

Tapki her şeyi duyduklarını söyler

Vasu bir kişinin daha büyük günahları var diyerek Şada’yı gösterir. Şada Sankara konuşmasın diye onu tokatlar. Sankara da onun boynuna sarılır. Şada masum numarası yaparak Vasu’dan kendini cezalandırmasını ister. Polis gelir ve Sankara’yı tutar. Tapki her şeyi duyduklarını ve gereğini yapmalarını ister. Polis Sankara ile ayrılır. Duruv her şey için Tapki’den özür dilerken Tapki geröek suçlunun gittiğini söyler. Ertesi gün Vasu, Tapki, Bihan ve çocuklar tapınağa giderler. Tapınağa bir adam gelir ve kendisini prens olarak tanıtır. Annesi de çok sert bir kadındır. Nasıl oldu diyebileceğiniz bir olay daha yaşanacak.

Bani ailesinden uzaklaşınca prensin annesi onu tutacak ve kendi gelini olarak aldığını ilan edecek. Tapki ve diğerleri Bani’yi arıyorlar. Prens ve annesi zorla Bani’yi evlerine götürürken Tapki Bani’nin kırık bileziklerini görür ve başının dertte olduğunu söyler. Tapki kırık bilezikleri takip ederek prensin evine ulaşır. Kapıdaki silahlı adamlar onu almak istemez ancak prensin annesi girmesini ister. Tapki Bani’yi Dupatta içinde görünce şok olur ve bunun ne anlama geldiğini sorar. Kadın Bani senin kızın olabilir ama bundan sonra benim bahum olacak der ve Tapki’ye sarılır. Tapki buna müsade etmeyeceğini söyler. Bihan Tapki’yi arar ve nerde olduğunu sorar. Tapki başından geçenleri anlatır. Bihan şok olur ve kapıya dayanır. Kapıdaki adamlar onlardan gitmesini ister. Aşk Bir Rüya 26 Temmuz Özeti sona erdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri