Ana SayfaMagazinAşk Bir Rüya yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Aşk Bir Rüya yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Aşk Bir Rüya dizisinin 161. bölüm fragmanı yayınlandı. 31 Temmuz Cuma günü dizide neler olacak. Yeni fragmandan önemli ipuçları yeni fragmanda.

Aşk Bir Rüya Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk Bir Rüya dizisinde 161 bölüm Cuma günü kendi kanalında, kendi saatinde ekrana gelecek. Şaka tutuklanırken aradan 15 yıl geçmiştir artık.

Aşk Bir Rüya fragmanı

Thapki evlilik çağına gelmiş, kekemelik sorunu olan zeki bir kızdır ve bu durumun neşe dolu uysal karakterini etkilemesine izin vermez. Ancak kekemeliği yüzünden kimse onunla evlenmek istemez. En sonunda Mishra ailesi oğulları Diwakar’ın onunla evlenmesini kabul eder. Diwakar ise Thapki’nin kekemeliği yüzünden bu evliliği istemese de ailesinin açgözlülüğü yüzünden kabul etmek zorunda kalır.

Yeni fragmanda nişan günü geldiğinde daha fazla dayanamayan Diwakar Thapki’yi terk eder. Bu duruma çok üzülen Thapki kendi içine kapanır. Fakat Thapki birkaç hafta sonra Dhruv Pandey’e ait 365 adlı haber kanalında hayatını değiştirecek bir iş bulur. Yeni işinin kendisine yeni maceralar getireceğinden habersiz olan Thapki’yi neler bekliyor?

Dizinin konusu hakkında

Yayınlandığı süreçte birçok ödüle layık görülen Thapki Pyaar Ki, Aşk Bir Rüya adıyla sevenleriyle buluşuyor. Başrollerini Jigyasa Singh ve Ankit Bathla’nın üstlendiği Aşk Bir Rüya, izleyicilerine aşkın en masum halini göstermeye geliyor. Kekemeliği yüzünden birçok kişinin hor gördüğü fakat içindeki neşeli çocuğu her şeye rağmen hayatta tutmayı başaran Thapki’nin umut dolu öyküsü Aşk Bir Rüya ile izleyicisiyle buluşuyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri