Ana SayfaMagazinAşk Bir Rüya yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Aşk Bir Rüya yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Aşk Bir Rüya fragmanı izle. Akşam saatlerinde Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Aşk Bir Rüya 174. bölüm fragmanı yayınlandı.

Aşk Bir Rüya fragmanı izle. Akşam saatlerinde Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Aşk Bir Rüya 174. bölüm fragmanı yayınlandı.

Loveli’nin Tina’yı Vasu’ya karşı kışkırtması meyvelerini verse de Tina yaptığı yanlışı anlayacak ve Vasu’dan özür dileyecek. Bihan Loveli’nin geldiği hastaneye gidecek ve operasyonu yapan doktoru sıkıştıracak. Aryan Tapki ve Bani’nin ölmediğini, Loveli tarafından tutulduğunu öğrenir. Aşk Bir Rüya fragmanı sizlerle.

Aşk Bir Rüya 174. bölüm fragmanı

Aşk Bir Rüya yeni bölüm fragman konusu şu şekilde: Ertesi gün Aryan aile üyelerine Loveli ile evlenmek istediğini söyler. Loveli gülümserken Aryan’ın neden bu kadar hızlı davrandığını düşünür. Aryan LOveli’nin odasına çıkar ve dolabında kilitli bir kutu bulur. Onu açmaya çalışırken Loveli gelir. Aryan sana hediye vermek için kutu arıyordum ve bunu buldum der. Loveli o kutuda Bihan’ın anılarının olduğunu söyler. Aryan’ın gözü Loveli’nin elbisesine bağlı kilide takılır.

Tina Munna’ya gider ve ona boşanma evraklarını verir. Bu sırada Vasu gelir ve böyle bir kararı tek başına alamazsın diye onu tokatlar. Tina Duruv da Şada’yı sevmediği için boşandı ve Aditi ile evlendi der. Vasu Şada’nın kötü birisi olduğunu ancak Munna ile Tina’nın böyle birisi olmadığını söyler. Tina Munna’yı sevmediğini ve kalbinde başka biri olduğunu belirtir.

Aşk Bir Rüya yeni bölüm fragmanını izle: Aryan, elindeki anahtarı yere atar ve bulmuş gibi davranarak anahtarı yerden alıp Loveli’ye verir. Aryan, karttaki yazan adrese gider. Loveli de oradadır. Aryan Tapki’nin resimlerinin çarpılanmış olduğunu görür ve Loveli’nin neden ondan intikam almak istediğini düşünür. Samar Tina’ya bir hikaye anlatır ve Munna’nın onun için en iyi seçenek olduğunu söyler.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,687TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri