Ana SayfaMagazinAşk Mantık İntikam konusu nedir? Aşk Mantık İntikam 1. bölüm fragmanı izle!

Aşk Mantık İntikam konusu nedir? Aşk Mantık İntikam 1. bölüm fragmanı izle!

Aşk Mantık İntikam konusu nedir? Aşk Mantık İntikam 1. bölüm fragmanı izle! FOX Tv'nin yeni Kore uyarlaması Aşk Mantık İntikam dizisinin konusu oyuncuları ve tanıtımı oldukça merak edildi. Merak edilen soruların cevapları ise haberimizde!

Aşk Mantık İntikam konusu nedir? Aşk Mantık İntikam 1. bölüm fragmanı izle! FOX Tv’nin yeni Kore uyarlaması Aşk Mantık İntikam dizisinin konusu oyuncuları ve tanıtımı oldukça merak edildi. Merak edilen soruların cevapları ise haberimizde!

Aşk Mantık İntikam konusu nedir

Cunning Single Lady adlı Kore dizisinden televizyon ekranlarına uyarlanan Aşk Mantık İntikam dizisinin yayın tarihi belli oldu. İzleyenler ise Cunning Single Lady konusunu da oyuncular kadar sosyal medyada ve internette aranmaya başlandı. İşte FOX kanalında yayınlanacak Kore uyarlanması yaz dizsinin Aşk Mantık İntikam konusu, oyuncuları ve tanıtımı!

AŞK MANTIK İNTİKAM KONUSU

Dizinin detayları henüz netleşmese de Kore yapımı Cunning Single Lady dizisinin konusu şöyleydi: Na Ae-ra ailesinin restoranında çalışırken, memuriyete girmek için okuyan mühendislik yüksek lisans öğrencisi olan Cha Jung-woo’ya aşık olur . Na Ae-ra evlenmek ister ve Jung-woo ile evlenirler. Jung-woo, bir iş fikri olduğu için işini bıraktığını duyurur. Jung-woo’nun işleri başarısız olmaya devam eder ve Ae-ra birden fazla işte çalışarak onları ayakta tutmak için mücadele eder. Ailenin tek geçimini sağlayan kişi olmanın ve yoksulluk içinde yaşamanın stresinden gizlice düşük yapan Ae-ra, dört yıllık evliliğin ardından Jung-woo’dan boşanır. Boşanmadan üç yıl sonra, Ae-ra, Jung-woo’nun inanılmaz derecede başarılı ve zengin olduğunu ve evlilikleri sırasında tahakkuk eden borçları ödemeye devam ettiğini keşfeder. Macera ise Ae-ra’nın intikam için planlar yapmasıyla başlar ve Jung-woo, zengin olduğu için Ae-ra’nın onu geri istediğine inanır.

Esra garsonluk yapmaktadır ve artık hayatın zorluğundan sıkılarak yaşam standardının değişmesi için mühendis Ozan’la mantık evliliği yapmıştır. Ancak bu evlilikte maddi, manevi zorluklar yaşayınca evliliği bitirmek zorunda kalmıştır. Boşandıktan sonra Ozan bir yazılım şirketi açıp çok zengin olur. Ve bir gün Leyla bu şirkette işe başlar.

OYUNCULAR: Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu ve Mehmet Yılmaz

AŞK MANTIK İNTİKAM  NE ZAMAN BAŞLIYOR? 

Yaz aylarına heyecan katması beklenen Aşk Mantık İntikam dizisinin yayın tarihinin belli olmasının yanında ilk fragmanı da yayımlandı. Aşk Mantık İntikam 11 Haziran Cuma günü FOX ekranlarında olacak!

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri