Ana SayfaMagazinAslı Enver yeni sevgilisi kim? Aslı Enver ile Sarp Batur sevgili!

Aslı Enver yeni sevgilisi kim? Aslı Enver ile Sarp Batur sevgili!

Aslı Enver yeni sevgilisi kim? Aslı Enver ile Sarp Batur sevgili! Murat Boz ile ayrıldıktan sonra adı kimse ile aşk dedikodularına karışmayan başarılı oyuncu Aslı Enver'in reklamcı Sarp Batur ile aşk yaşadığı iddia edildi. Detaylar haberimizde!

Aslı Enver yeni sevgilisi kim? Aslı Enver ile Sarp Batur sevgili! Murat Boz ile ayrıldıktan sonra adı kimse ile aşk dedikodularına karışmayan başarılı oyuncu Aslı Enver’in reklamcı Sarp Batur ile aşk yaşadığı iddia edildi. Detaylar haberimizde!

Aslı Enver yeni sevgilisi kim

Yakışıklı şarkıcı Murat Boz ile yaşadığı aşk dillere destan Aslı Enver, uzun süre sonra ilk kez birisi ile görüntülendi. Aşkları çalkantılı geçen çift bir ayrılıp bir barışarak birbirlerine olan sevgisini yitirdi ve ayrılık kararı aldı.

İkilinin sevenleri bu duruma çok üzülse de Murat boz ve Aslı Enver hayatlarından oldukça memnun gözüküyor. İki isimde ayrılık sonrası kimse ile görüntülenmedi derken bu düzeni Aslı Enver bozdu.

Geçtiğimiz günlerde bir erkekle sokakta yürürken fotoğrafı çekilen Aslı Enver’in, yanındaki erkeğin kim olduğunu ise sevenleri buldu. Yanındaki gizemli erkeğin elini omzuna attığı Aslı Enver, her zaman olduğu gibi bu konuda sessizliğini korudu.

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; Figen Batur’un reklamcı oğlu Sarp Batur ile Aslı Enver’in üç ay önce tanıştığı iddia ediliyor. Çok fazla ortalıkta görünmeyen çiftin, şu sıralar Aslı Enver’in devam eden film çekimleri nedeniyle görüşemediği söyleniyor. Yönetmen Ketche ile Kaan Urgancıoğlu ile birlikte “Sen Yaşamaya Bak” isimli filmi çeken Enver, çekimler bitince bakalım yeni sevgilisiyle tatile çıkacak mı sorusu akılları kurcaladı.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri