Ana SayfaMagazinAslı Güder kimdir? Spritüel Danışman ve Astrolog Aslı Güder kaç yaşında, evli...

Aslı Güder kimdir? Spritüel Danışman ve Astrolog Aslı Güder kaç yaşında, evli mi, instagramı ne?

Aslı Güder kimdir? Spritüel Danışman ve Astrolog Aslı Güder kaç yaşında, evli mi, instagramı ne? Geçen sene Şeyma Subaşı'nın hamile kalıp doğurmayacağını söyledikten sonra, bu sene dediklerinin doğru olması üzerine Aslı Güder'in kim olduğu merak edildi. İşte cevabı!

Aslı Güder kimdir? Spritüel Danışman ve Astrolog Aslı Güder kaç yaşında, evli mi, instagramı ne? Geçen sene Şeyma Subaşı’nın hamile kalıp doğurmayacağını söyledikten sonra, bu sene dediklerinin doğru olması üzerine Aslı Güder’in kim olduğu merak edildi. İşte cevabı!

Aslı Güder kimdir

Spritüel Danışman ve Astrolog olan Aslı Güder, geçtiğimiz yıl ünlü isimlerin önümüzdeki senelerinin nasıl geçeceği hakkındaki fikirlerini söylemişti. Ve öne sürdüğü iddiaların bir çoğu  birden fazla ünlüde yaşanınca Aslı Güder’in kim olduğu merak edildi.

Geçen sene Şeyma Subaşı’nın hamile kalıp doğurmayacağını söyledikten sonra, bu sene dediklerinin doğru olması üzerine Aslı Güder’in kim olduğu internette en sık aratılanların başında geldi. Hakkında pek bir bilgi bulunmayan Aslı Güder’in çok iyi bir astrolog olduğu bilinenler arasında.

https://www.instagram.com/p/CQeghwyjO8D/

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri