Ana SayfaMagazinAslıhan Doğan Turan hamile mi? Aslıhan Doğan 3. çocuğuna mı hamile?

Aslıhan Doğan Turan hamile mi? Aslıhan Doğan 3. çocuğuna mı hamile?

Aslıhan Doğan Turan hamile mi? Aslıhan Doğan 3. çocuğuna mı hamile? Futbolcu Arda Turan ile evli olan Aslıhan Doğan Turan'ın 3. çocuğuna hamile olduğu konuşuluyor. bir davette görüntülenen Aslıhan Doğan'ın göbeği dikkat çekti.

Aslıhan Doğan Turan hamile mi? Aslıhan Doğan 3. çocuğuna mı hamile? Futbolcu Arda Turan ile evli olan Aslıhan Doğan Turan’ın 3. çocuğuna hamile olduğu konuşuluyor. bir davette görüntülenen Aslıhan Doğan’ın göbeği dikkat çekti.

Aslıhan Doğan Turan hamile mi

Geçen yıl haziran ayında ikinci bebeği Asil Aslan’ı kucağına alan Aslıhan Doğan Turan üçüncü çocuk için doktorundan izin çıkmasını beklediğini söylemişti. Her fırsatta kalabalık aileleri sevdiğini söyleyen Doğan, en az 5 çocuk istediğini yineliyordu.

Arda Turan ile katıldığı bir davette görüntülenen Aslıhan Doğan Turan’ın göbeği dikkat çekti. Hamile olduğu düşünülen Aslıhan Doğan konuyla ilgili herhangi bir açıklam yapmadı.

 

Aslıhan Doğan 3. çocuğuna mı hamile

Katıldıkları davette çekilen fotoğrafları paylaşan Aslıhan Doğan, paylaşımı yorumlara kapattı. Aslıhan Doğan’ın bu hareketi hamilelik iddialarını güçlendirdi.

Galatasaraylı futbolcu Arda Turan ile 2018 yılında evlenen Aslıhan Doğan Turan oğulları Hamza Arda’yı 2018’de, Asil Aslan’ı 30 Haziran’da dünyaya getirdi.

Küçük oğlu Asil Aslan geçtiğimiz günlerde bir yaşına bastı. Aslıhan Doğan Turan’ın 3. çocuğuna hamile olduğunu ne zaman duyuracağı merak konusu oldu.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri