Ana SayfaMagazinAslıhan Güner'in yeni imajı! Kızıl saçlarını yeni dizisi Uzak Şehrin Masalı için...

Aslıhan Güner’in yeni imajı! Kızıl saçlarını yeni dizisi Uzak Şehrin Masalı için kahverengiye boyattı!

Aslıhan Güner'in yeni imajı! Kızıl saçlarını yeni dizisi Uzak Şehrin Masalı için kahverengiye boyattı! Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Yıldız karakterine hayat veren Aslıhan Güner'in başarılı oyunculuğu kadar kızıl saçları da çok konuşulmuştu. İşte Aslıhan Güner'in yeni imajı!

Aslıhan Güner’in yeni imajı! Kızıl saçlarını yeni dizisi Uzak Şehrin Masalı için kahverengiye boyattı! Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Yıldız karakterine hayat veren Aslıhan Güner’in başarılı oyunculuğu kadar kızıl saçları da çok konuşulmuştu. İşte Aslıhan Güner’in yeni imajı!

Aslıhan Güner’in yeni imajı

Kızıl saçları, beyaz teni ve yeşil gözleri ile adeta ekranlarının parlayan yıldızı olan Aslıhan Güner, Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin final yapmasının ardından yeni projeye imza attı. Çekimleri Ordu’da yapılan ve bu nedenle 2 yıldır adeta Ordu’da yaşayan Aslıhan Güner yeni dizisi için imaj değişikliğine gitti.

Aslıhan Güner Fox Tv için çekilen Uzak Şehrin Masalı dizisinde Umay karakterine hayat verecek. Aslıhan Güner’in partneri henüz belli olmadı ancak Güner için yol göründü. Çünkü yeni dizi Uzak Şehrin Masalı, Kars’ta çekilecek.

Yeni dizisinin hazırlıklarına başlayan oyuncu yeni proje için saçlarının rengini değiştirdi. Kızıl saçları ile akıllara kazınan güzel isim saçlarını açık bir kumral yaptı. Yeni saçları ile fotoğrafını paylaşan Aslıhan Güner’e yüzlerce güzel yorum yazıldı.

Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmen koltuğuna oturacağı Uzak Şehrin Masalı adlı dizinin çekimleri Temmuz ayında başlayacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri