Ana SayfaMagazinAslışah Alkoçlar hamile mi? Fotoğraflar üst üste geldi

Aslışah Alkoçlar hamile mi? Fotoğraflar üst üste geldi

Bu yılın ilk ayında ‘hamile galiba’ şeklinde haberlere konu olan Aslışah Alkoçlar bu kez galiba gerçekten hamile. Şubat ayında evlenen Aslışah Alkoçlar hamile mi merak konusu.

Bu yılın ilk ayında ‘hamile galiba’ şeklinde haberlere konu olan Aslışah Alkoçlar bu kez galiba gerçekten hamile. Instagram hesabından belirginleşen göbeğini paylaşan ardından ‘hamile mi’ soruları bir anda gündem olunca fotoğrafı kaldıran Aslışah Alkoçlar ve hamilelik iddiaları gündemde. 1993 doğumlu sosyetik güzel şu anda 28 yaşında.

Aslışah Alkoçlar hamile mi?

Türk sinemasının ünlü ismi Hülya Koçyiğit’in torunu olan ve Kaan Demirağ ile mutlu bir evliliği olan Aslışah Alkoçlar kısa süre önce 37 yaşındaki iş insanı Kaan Demirağ ile nikah masasına oturmuştu. 5 Şubat’ta Kaan Demirağ ile evlenen Alkoçlar, geçtiğimiz günlerde evinden paylaşım yapmış fotoğrafta ‘hamilelik ve doğum’ kitabı görünmüştü.

Önceki gün eşiyle balayı için Dubai’ye giden 28 yaşındaki Aslışah Hanım, birkaç gün sonra da neredeyse her hamilenin aşerdiği ‘yeşil erik’ fotoğrafını paylaştı. Hamile şeklinde dedikoduların çıkmasına başka bir şey de neden oldu. Alkoçlar dün Dubai’den paylaştığı fotoğrafta, şiş karnını gösterdi. Ancak hhamilelik dedikoduları ardından bu paylaşımı sildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri