Ana SayfaTürkiyeAtılgan Bayar: İmamoğlu'na suikast yapılabileceğinden endişeleniyorum

Atılgan Bayar: İmamoğlu’na suikast yapılabileceğinden endişeleniyorum

Son dönemde gazetecilere karşı artan saldırılar siyasilere kadar uzanmışken (İYİ Parti’nin kurucuları arasında yer alan Metin Bozrurt’a gerçekleştirilen saldırı) Ekrem İmamoğlu’nun strateji danışmanı Atılgan Bayar’dan kritik uyarılar geldi. Ünlü strateji danışmanı Atılgan Bayar, Ekrem İmamoğlu’na suikast yapılabileceğinden endişe duyduğunu belirtti.

Ekrem İmamoğlu’na suaikast endişesi taşıdığını twitter hesabından paylaştığı mesajlarla duyuran Atılgan Bayar, “Sayın İmamoğlu’na suikast yapılabileceğinden endişeleniyorum… Daha geçen gün ‘karşıma çıksa öldürürüm’ diyen birinin videosunu izledim.” şeklinde konuştu.

Kemal Kılıçdaroğlu’na önceki haftalarda bir şehit cenazesinde yumruklu saldırıyla başlayan ancak sonrasında linç girişime kadar uzayan o saldırıyı da hatırlatan Atılgan Bayar, “Sayın Kılıçdaroğlu’na saldırı ve gazeteci saldırıları organize bir gladio / kontra girişimi olabileceğini gösteriyor.” dedi.

Atılgan Bayar İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya konu hakkında uyarıda bulunaraka şu ifadeleri kullandı: Sayın İçişleri Bakanı Soylu, seçim çalışması yapmayı bırakıp, Sayın İmamoğlu’nu en üst seviyede korumakla mükelleftir.

Ekrem İmamoğlu’na suikast yapılacağı endişesi taşıyan ünlü stratejist Atılgan Bayar’ın tweetleri aşağıdaki gibidir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz