Ana SayfaTürkiyeAtılgan Bayar Fuat Uğur'un kirli çamaşırlarını döktü! FETÖ'ye methiye de var Emre...

Atılgan Bayar Fuat Uğur’un kirli çamaşırlarını döktü! FETÖ’ye methiye de var Emre Uslu’ya güzelleme de…

FETÖ’nün Türkiye’deki en büyük operasyonlarından biri olan Ergenekon davası 12 yıllık sürecin ardından dün sona erdi ve bütün herkes beraat etti. Verilen beraat kararları Ergenekon davasını ve FETÖ’yü yeniden sıcak gündemin baş köşesne taşırken Atılgan Bayar’dan Türkiye yazarı Fuat Uğur için sarsıcı iddialar dile getirildi.

Ergenekon sürecine ilişkin bir dizi tweet atan Atılgan Bayar, Fuat Uğur için “Fethullahçı Terör Örgütü’nün Ergenekon ve Balyoz kumpaslarının medya ayağında Fuat Uğur görevli idi. Diğer medya mensuplarını teşvik etti… Şimdi ‘Reisci’ kılığındaki bu adamın faaliyetlerini deşifre etmek vatan borcudur” diye yazdı.

Atılgan Bayar: Fuat Uğur’u deşifre etmek vatan borcudur

Atılgan Bayar, Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur’un geçmişte FETÖ’yü nasıl övdüğünü gözler önüne sererken “Ergenekon Kumpası çöktü. Bu kumpasın medya ayağını oluşturan Fuat Uğur’dan hesap sorulmayacaksa, hukuk yok demektir” dedi.

İşte Atılan Bayar’ın sarsıcı Fuat Uğu tweetleri:

“Fethullahçı Terör Örgütü’nün Ergenekon ve Balyoz kumpaslarının medya ayağında Fuat Uğur görevli idi. Fabrikasyon iddiaların yayınını o yaptı. Diğer medya mensuplarını teşvik etti… Şimdi ‘Reisci’ kılığındaki bu adamın faaliyetlerini deşifre etmek vatan borcudur. FETÖ kumpaslarının ayrıntılarını çözmek isteyenler, O dönem Fuat Uğur’un haber yayın yönetmeni olarak yaptırdığı haberleri kare kare izlemeli.”

Atılgan Bayar’ın paylaştığı Fuat Uğur arşivinde; Uğur’un, kumpasla ilgili olarak, “Aklımdaki sorular: Acaba mahkumlara getirilen eşleriyle bir odada 24 saatlik görüşme imkanı Balyoz mahkumları tarafından kabul edilecek mi”,”Balyoz darbe planları darbecilerin korkunç ve acımasız yüzlerini deşifre ediyor. İnsanın rüyalarına girecek kadar korkutucu. Baransu’ya tşk” ifadeler de var.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz