Ana SayfaMagazinAycan Yanaç Surivor All Star'a mı katılıyor? Survivor Aycan All Star'da!

Aycan Yanaç Surivor All Star’a mı katılıyor? Survivor Aycan All Star’da!

Aycan Yanaç Surivor All Star'a mı katılıyor? Survivor Aycan All Star'da! Survivor 2021'in bitmesinin ardından gözler Survivor All Star'a çevrildi. All Star yarışmacılarının kimler olacağı merak edilirken Aycan Yanaç'ın ismi netleşti. Detaylar haberimizde!

Aycan Yanaç Surivor All Star’a mı katılıyor? Survivor Aycan All Star’da! Survivor 2021’in bitmesinin ardından gözler Survivor All Star’a çevrildi. All Star yarışmacılarının kimler olacağı merak edilirken Aycan Yanaç’ın ismi netleşti. Detaylar haberimizde!

Aycan Yanaç Surivor All Star’a mı katılıyor

Survivor 2020’nin gönüllüler takımında yer alan futbolcu Aycan Yanaç, Survivor 2021’in bitmesinin ardından All Star için çalışmalara başladı. Survivor All Star’da hangi yarışmacılarının olacağı merak edilirken kesinleşen bir isim ise herkesi şaşırttı.

Survivor All Star kadrosunun en geç Temmuz ayının sonuna kadar tamamlanması beklenirken ilk isim şimdiden belli oldu. Acun Ilıcalı’nın geçtiğimiz haftalarda gelecek sezon için açıkladığı isimlerin yanında Survivor 2020’den tanıdığımız başarılı isimlerden Aycan Yanaç’ın da kadroda olması kesinleşti. Futbolcu Aycan Yanaç, All Star yolcusu oldu.

Acun Ilıcalı ile yapılan maçta, futbol oynaması ile herkesi şoke eden Aycan Yanaç bir kez daha parkurların tozunu dumana katacak.

Elendikten sonra Hürriyet’e konuşan Aycan Yanaç, “Orada benim psikolojim son noktaya gelmişti. Elendiğime üzülmedim ama elendikten sonra telefonumu elime alıp neleri başardığıma baktım. Sonrasında keşke biraz daha kalsaydım dedim.” ifadelerini kullandı.

Survivor All Star’da olacağı netleşen Aycan Yanaç’ın, instagram paylaşımlarından da anlaşılacağı gibi şimdiden çok sıkı bir idmana girdi. Aycan Yanaç’tan sonra All Star’a kimin katılacağı ise merak konusu.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri