Ana SayfaTürkiyeAydın Altaç'a Kocaköy ve Kulp'ta yoğun ilgi

Aydın Altaç’a Kocaköy ve Kulp’ta yoğun ilgi

Gelecek Partisi Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, il yönetim kurulu üyeleriyle birlikte bugün Kocaköy ve Kulp ilçelerini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşla bir araya geldi

Ağustos ayı içinde il kongresini tamamlayarak saha çalışmalarına ağırlık veren Gelecek Partisi Diyarbakır teşkilatı, ildeki ilçeleri tek tek ziyaret ederek esnaf ve vatandaşla bir araya gelmeye devam ediyor.

Gelecek Partisi Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç ve beraberindeki partililer bugün Kocaköy ve Kulp ilçelerinde esnafın ve vatandaşın sorunlarını dinledi.

Kocaköy ve Kulp’ta karşılaştığı ilgiden son derece memnun kaldığını belirten Altaç, ilçe ziyaretlerinin süreceğini söyleyerek “Diyarbakır’ın her bir ilçesine, her bir köyüne gideceğiz. Diyarbakır’da ayak basmadık yer bırakmayacağız. Her zaman vatandaşlarımızı dinleyerek onların sorunlarına yönelik çözümler üreteceğiz” dedi.

Kocaköy’de, ilçe başkanı Hacı İçli ile birlikte kahvede vatandaşla sohbet eden Altaç, bu ilçedeki programının ardından Kulp’a geçti.

Burada Gelecek Partisi Kulp İlçe Başkanı Müserdin Olcum ve beraberindeki partililer tarafından karşılanan Altaç, ilçe başkanlığını da ziyaret ederek teşkilatlanma çalışmaları hakkında bilgi aldı. Daha sonra Kulp’taki esnaf ve vatandaşla bir araya gelen Altaç, yaptığı açıklamada “İlçenin sorunlarını ve taleplerini dinledik. İnşallah sorunların çözümü Gelecek Partisi’ne nasip olacak” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri