Ana SayfaMagazinAydın Aydın "Korona var öpme" şarkısından sonra korona oldu! Aydın Aydın sağlık...

Aydın Aydın “Korona var öpme” şarkısından sonra korona oldu! Aydın Aydın sağlık durumu ne, Korona var öpme şarkı sözleri ne

Aydın Aydın "Korona var öpme" şarkısından sonra korona oldu! Aydın Aydın sağlık durumu ne, Korona var öpme şarkı sözleri ne? Hakkari'de koronavirüs klibi çeken türkücü Aydın Aydın, koronavirüse yakalanan isimlerden oldu!

Aydın Aydın “Korona var öpme” şarkısından sonra korona oldu! Aydın Aydın sağlık durumu ne, Korona var öpme şarkı sözleri ne? Hakkari’de koronavirüs klibi çeken türkücü Aydın Aydın, koronavirüse yakalanan isimlerden oldu!

Aydın Aydın “Korona var öpme” şarkısından sonra korona oldu

Heçen yıl Hakkari’deki karlı dağlarda koronavirüs ile ilgili klip çeken türkücü Aydın Aydın, koronavirüse yakalandı.

Çevre- doğa katliamları, trafik kazaları, kadına yönelik şiddet ve çağın hastalığı olarak bilinen obezite ile ilgili yaptığı ‘Korona var öpme’ şarkısıyla adından söz ettiren türkücü Aydın Aydın, koronavirüse yakalandı.
Ramazan Bayramı için memleketi Hakkari’ye giden türkücü Aydın Aydın, rahatsızlanınca ambulans ile hemen Hakkari Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Koronaviürs testi pozitif çıkan Aydın Aydın, sağlık ekipleri tarafından Bağışlı köyündeki evine getirildi. Türkücü Aydın Aydın’ın tedavisi evinde sürecek.
Korona var öpme
Koronayım öpme
Hastayım ben öpme
Bir selamın yeter
Fazla ısrar etme
Öpme, öpme

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri