Ana SayfaTürkiyeAydın Ünal'dan eksantrik bir Pelikan okuması: Davutoğlu'na büyük iyilik

Aydın Ünal’dan eksantrik bir Pelikan okuması: Davutoğlu’na büyük iyilik

Bugüne kadar Ahmet Davutoğlu’nun yeni parti girişimine mesafeli yaklaşan Aydın Ünal, Sputnik olayından sonra “Fikrimi değiştirdim Davutoğlu acilen parti kurmalı” dedi. Eksantrik bir analiz paylaşan Aydın Ünal, “Sayın Davutoğlu acilen bir parti kurmalı ve kendisine 4 yıldır çok büyük iyilik ve eşsiz pr çalışması yapan Pelikan’ı da yanında götürmeli.” dedi.

Aydın Ünal’ın Pelikan okuması

Her ne kadar Pelikancılara karşı bugün en güçlü mücadeleyi Ahmet Davutoğlu veriyor olsa da Aydın Ünal süreci “Pelikan 4 yıldır Ahmet Dautoğlu’na büyük iyilik yaptı” şeklinde okudu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın uzun süre metinlerini yazmış olan eski AK Parti milletvekili Aydın Ünal, Ahmet Davutoğlu ile röportaj yaptıkları için Yavuz Oğhan, Akif Beki ve İsmail Saymaz’ın kovulmasını değerlendirdi.

Yavuz Oğhan, Akif Beki ve İsmail Saymaz kendi YouTube kanallarında eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile 3 saatlik bir röportaj yaptı. Röportajın hemen ardından Rus sermayeli Sputnik bu üç ismi işten çıkardığını duyurdu.

Aydın Ünal: Ahmet Davutoğlu yeni parti kurmalı

AK Parti’nin kuruluşundaki önemli isimlerden olan Aydın Ünal, twitter’dan verdiği mesajda, “RS FM olayından sonra fikrimi değiştirdim: Sayın Davutoğlu acilen bir parti kurmalı” dedi:

“RS FM olayından sonra fikrimi değiştirdim: Sayın Davutoğlu acilen bir parti kurmalı ve kendisine 4 yıldır çok büyük iyilik ve eşsiz pr çalışması yapan Pelikan’ı da yanında götürmeli. Şu akılsız, dönek, kifayetsiz muhteris çeteden hem AK Parti kurtulur hem de memleket. Pelikan, tezgahını ‘Ahmet Davutoğlu ile mücadele edeceğiz’ diye kurmuştu. Bu bahaneyle 4 yıldır para ve güç devşiriyorlar. Ekonomiyi, siyaseti, medyayı çökerttiler, Sayın Davutoğlu’nu da mağdur bir muhalefet odağı yaptılar. Akıl fikir idrak yoksunu ihtiras işte böyle tehlikelidir.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz