Ana SayfaTürkiyeAydın Ünal: FETÖ başaramadı Pelikancılar da başaramayacak! Yeni FETÖ Pelikandır

Aydın Ünal: FETÖ başaramadı Pelikancılar da başaramayacak! Yeni FETÖ Pelikandır

Dün Pelikancılırın doğrudan, isim vererek hedef aldığı eski AK Parti milletvekili Aydın Ünal, bugün Pelikan örgütüne çok sert bir yanıt verdi.

Pelikancıların ithamlarına sert çıkan Aydın Ünal, “Bana ya da benim üzerimden tek derdi Türkiye olan temiz insanlara alçakça operasyon yapan Pelikan örgütü şunu bilsin: Kaybedecek hiç bir şeyi olmayan, beklentisiz, samimi dava delilerine zarar veremezsiniz. Bunu FETÖ başaramadı, siz yeni FETÖ hiç başaramayacaksınız.” dedi.

Bilindiği gibi dün Pelikancıların yönettiği debuffer adlı twitter hesabından Mustafa Varank, Aydın Ünal, İbrahim Eren ve Şenol Kazancı hedef alınmış, bu isimler yeterince Reisçi olmamakla suçlanmıştı.

Aydın Ünal’ın Pelikancılara verdiği yanıt şu şekilde:

  1. Büyük bir mahcubiyet içinde, kendimle ilgili bazı özel bilgileri paylaşmak isterim: 18 yıldır AK Parti saflarındayım. Devletin zirvesinde de bulundum, vekillik de yaptım. Haziran 2018’de vekilliğim bittiğinde mütevazı bir evim, arabam ve yüklü miktarda borcum vardı.
  2. Vekilliğimin sona erdiği Haziran 2018’den emekli olabildiğim Mayıs 2019’a kadar sağdan soldan borç alarak geçindim. Mart ayında istifa ettiğim TÜBİTAK’tan tek kuruş almadım. Bugün (eşimin üzerine) mütevazı bir ev ve 2004 model arabam dışında hiç bir mal varlığım yok.
  3. Devletin ve siyasetin kodlarını az çok öğrendim. İstesem, çok para kazanabilir, “uyumlu” olup makamlarımı koruyabilirdim. Ama ben konuşmayı, kavgayı, mücadeleyi seçtim. Makamını kaybettiği için konuşanlardan değil, makamını kaybetmek pahasına konuşanlardanım.
  4. Bu özel bilgileri utanarak paylaşmamın nedeni şudur: Geçmişim ve bugün geldiğim nokta, meselemin para ya da makam değil, dava olduğunun, Türkiye sevdası olduğunun ispatıdır.
  5. Bana ya da benim üzerimden tek derdi Türkiye olan temiz insanlara alçakça operasyon yapan Pelikan örgütü şunu bilsin: Kaybedecek hiç bir şeyi olmayan, beklentisiz, samimi dava delilerine zarar veremezsiniz. Bunu FETÖ başaramadı, siz yeni FETÖ hiç başaramayacaksınız.
  6. Pelikan örgütü, en az FETÖ kadar tehlikeli bir örgüttür ve hızla davayı, Türkiye’yi, samimi insanları yutan bir kara deliğe dönüşmektedir. Bu tehlikeli örgüt ağababalarıyla birlikte derhal tasfiye edilmelidir. Ayrıca: Susma! sustukça ikbal değil, yutulma sırası sana gelecek!

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,688TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz