Aydın Ünal nerede yazacak? Karar gazetesinde mi?

Yeni Şafak ile yollarını ayıran Aydın Ünal yeniden köşe yazmayı düşünüyor mu? Eğer yazarsa bu hangi gazete ya da internet sitesi olacak? Aydın Ünal’ın yazılarını severek takip eden önemli bir kitle onun Karar gazetesinde yazılarına devam etmesini istiyor.

Genel yayın yönetmenliğini İbrahim Kiras’ın yaptığı ve Türkiye’deki muhafazakar harekete ömrünü adamış pek çok ismin kalem oynattığı Karar gazetesi Aydın Ünal’ı mı transfer edecek? Aydın Ünal’ın Yeni Şafak’tan ayrılığının netleştiği ilk dakikadan itibaren onlarca kişi Aydın Ünal’ın Karar gazetesinde yazmaya başlayacağı yolunda tahminlerde bulunuyor. Ancak İbrahim Kiras konuya ilişkin açıklama yapmadı.

Aydın Ünal’dan ‘nerede yazacak’ sorusunua yanıt geldi

Aydın Ünal, yine twitter’dan yaptığı açıklamasında, “Kötü niyetli yorumların da canı sağolsun. Ancak “başka yerde yazacakmış”, “trenden inmiş”, “başka trene binecekmiş” türü yorumlar pek münasebetsiz. Hamdolsun bizim onlar gibi manevra yeteneğimiz yok. Davamız da safımız da bellidir. Sadakat ve vefa ölüme kadar bizde bakidir.” şeklinde konuştu.

Show CommentsClose Comments

Leave a comment