Ana SayfaMagazinAygün Aydın Hakan Sabancı'dan hamile mi? Aygün Aydın 3 aylık hamile mi

Aygün Aydın Hakan Sabancı’dan hamile mi? Aygün Aydın 3 aylık hamile mi

Aygün Aydın Hakan Sabancı'dan hamile mi? Aygün Aydın 3 aylık hamile mi? Hakan Sabancı ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen ve Hakan Sabancı'nın arkadaşlarından zorbalık gördüğünü iddia eden Aygün Aydın şimdi de farklı bir haber ile gündemde. Aygün Aydın hamile mi?

Aygün Aydın Hakan Sabancı’dan hamile mi? Aygün Aydın 3 aylık hamile mi? Hakan Sabancı ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen ve Hakan Sabancı’nın arkadaşlarından zorbalık gördüğünü iddia eden Aygün Aydın şimdi de farklı bir haber ile gündemde. Aygün Aydın hamile mi?

Aygün Aydın Hakan Sabancı’dan hamile mi

Hakan Sabancı ile ilişki yaşadığına inanmayanlara kızıp ünlü iş adamıyla yazışmalarını ifşa eden Aygün Aydın sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalara bir yenisini daha ekledi. Bir süredir magazin gündemini açıklamalarıyla meşgul eden ve Hakan Sabancı’ya veda mesajıyla oldukça konuşulan oyuncu Aygün Aydın, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından gelen eleştiriler üzerine haddini aşmış ve hem Hakan Sabancı’ya hem de Türklere hakaretler yağdırmıştı.

Aygün Aydın skandal açıklamalarına devam ederken bu sefer Hakan Sabancı’nın arkadaşlarını hedef aldı. Aygün Aydın, yaptığı paylaşımda, “Malum gecenin sabahı arkadaşların aramızı bozmak için içkime ilaç attı” ifadelerine yer verdi.

Şimdi ise Aygün Aydın, sosyal medya hesabından bir ultrosan fotoğrafı paylaşıp altına da “3 aylıkmış  sanırım şok geçiriyorum” notunu düştü. Görenlerin akıllarında iki soru var Aygün Aydın hamile mi ve Aygün Aydın, Hakan Sabancı’dan mı hamile? bu soruların cevabı ise sadece Aygün Aydın’da!

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri