Ana SayfaTürkiyeAyhan Bilgen Selçuk Özdağ'dan özür diledi: Şık değildim, kırıcı oldum, üzgünüm

Ayhan Bilgen Selçuk Özdağ’dan özür diledi: Şık değildim, kırıcı oldum, üzgünüm

Bugün “Ayhan Bilgen Selçuk Özdağ’ı hedef aldı” şeklindeki haberlere konu olan Ayhan Bilgen kırıcı üslubundan dolayı özür dilediğini açıkladı.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ için “Düna kadar tetikçilik yapıyordu” ifadesini kullanan Ayhan Bilgen, “Şık olmayan, kırıcı değerlendirmeden dolayı üzgünüm” diyerek geri adım attı.

Kısa süre önce Kars Belediye Başkanlığı görevinden alınan eski HDP’li Ayhan Bilgen, Odatv’deki açıklamasında garip şekilde Selçuk Özdağ’ı hedef almış, “Düne kadar iktidar adına tetikçilik yaparken şimdi muhalefete geçip millete cesaret dersi verenleri muhalif medya da baş köşeye oturuyor. Alternatif siyaset için önce ahlak ve özeleştiri gerek” demişti.

Aralık ayında yeni bir parti kuracağı konuşulan Ayhan Bilgen, neden ve ne için olduğu belirsiz olan açıklamalarından kısa süre sonra Selçuk Özdağ’dan özür diledi.

Twitter’dan açıklama yapan Ayhan Bilgen, “Tamamen toplumsal kaygılarla ama şık olmayan ve kırıcı bir duruma sebep olan bu değerlendirmeden dolayı üzgünüm. Kişiselleştirmeden eleştirmeyi başarmam gerektirdi.” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,711TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri