Ana SayfaTürkiyeAyhan Sefer Üstün: Gelecek Partisi'nden FETÖ'cü ve PKK'lı çıkmaz

Ayhan Sefer Üstün: Gelecek Partisi’nden FETÖ’cü ve PKK’lı çıkmaz

Ayhan Sefer Üstün, “Gelecek Partisi’nde PKK ile ilintili olan insanlar var” diyen MHP lider Devlet Bahçeliye yanıt verdi. 

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün’un Medya Notu’na yaptığı açıklama şu şekilde:

Devlet Bahçeli neredeyse çeyrek asırdır başında bulunduğu partisine bir arpa boyu mesafe aldıramamıştır. Bu gerçeğe rağmen koltuğa yapışıp kalmış, şimdiden tarihe en başarısız genel başkanlardan biri olarak adını yazdırmıştır.

Daha kısa bir süre önce , yenilenen İstanbul yerel seçim sürecinde, terör örgütü PKK’nın çocuk katili elebaşısı Öcalan’ın devlet televizyonunda bildirisi okununca, üç beş oy uğruna olumlu bulduğunu ifade etmiştir. Yine kırmızı bültenle aranan başka bir terörist Osman Öcalan’ın mülakatı yayınlanınca, herkese laf yetiştirmeye çalışan Bahçeli, burada da sessiz kalmıştır.

Şu anda payanda olduğu iktidarın ülkeyi büyük bir yıkıma sürüklediğini gördükçe; bütün bu hatalarını ve başarısızlıklarını örtmek için bu mübarek günde Gelecek Partisi’nin tertemiz kurucularına saldırmayı tercih etmiştir. Sayın Bahçeli Gelecek Partisin’den FETÖ’cü ve PKK‘lı çıkmaz.

Kendi krizlerini ve halkımıza yaşattıkları ekonomik buhranı örtmek için iftiraya başvurmak çaresizlikten başka bir anlam ifade etmeyecektir.
Türkiye’nin gerçek gündemi olan işsizliği, yoksulluğu, yolsuzluğu, israfı, kayırmacılığı, partizanlığı, adaletsizliği, hukuksuzluğu… Unutturamayacaksınız.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri