Ana SayfaTürkiyeAyhan Sefer Üstün'den ihraç tepkisi: Perinçek ile kol kola olanlar kendi arkadaşlarına...

Ayhan Sefer Üstün’den ihraç tepkisi: Perinçek ile kol kola olanlar kendi arkadaşlarına tahammül edemediler

AK Parti yönetimi Ahmet Davutoğlu, Selçuk Özdağ, Abdullah Başçı ve Ayhan Sefer Üstün’ün partiden ihracını istedi. Ayhan Sefer Üstün AK Parti’nin ihraç kararına ilişkin bir yazılı açıklama yayınladı:

Hayatım boyunca doğruları söyleyip, dos doğru olmaya gayret ettim. Ak Parti kuruluş ilkelerinden uzaklaştığında da bunları önce içeride, sonraki aşamalarda dışarıda açık bir dille ifade ettim.

Ak Parti kurucu ilkelerinden uzaklaşmamış olsaydı iyi niyetli yapıcı uyarılarımızı dikkate alırdı. Maalesef Perinçek ile kol kola olanlar, terörist başından dahi medet umanlar kendi arkadaşlarının haklı uyarılarına tahammül edemediler.

Yeni Ömerler arayanlara önce siz Ömer olmalısınız dedik buna tahammül edemediler.

Ne söylediysek Partinin ve Ülkemizin iyiliği için söyledik.

Gelişmeleri takip ediyoruz. Henüz tarafımıza iletilmiş yazılı bir tebligat yok. Bilahare Sayın Ahmet Davutoğlu ve arkadaşlarımızla istişare edip bir tutum belirleyeceğiz.

Adaleti aradığımız Yeni Adli Yıl başında MYK kararı son derece adaletsiz bir karar olmuştur. “Zulüm bizdense ben bizden değilim…” diyen Rachel’i rahmetle, minnetle anıyorum.

Bir hareket kendi Genel Başkanını , öz evlatlarını yiyorsa artık o hareketin nereye evrildiğini, nereye doğru koştuğunu kamuoyunun takdirine bırakıyorum…

Saygılarımla.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz