Ana SayfaMagazinAyşe Mine Altın Plağı'nı neden satıyor? Ödüllü sanatçı Ayşe Mine'den çarpıcı açıklama

Ayşe Mine Altın Plağı’nı neden satıyor? Ödüllü sanatçı Ayşe Mine’den çarpıcı açıklama

Ayşe Mine Altın Plağı'nı neden satıyor? Ödüllü sanatçı Ayşe Mine'den çarpıcı açıklama! Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay ile Instagram’da canlı yayın yapan ödüllü sanatçı Ayşe Mine, Altın Plağını açık artırma ile satışa çıkaracağını söylemesi üzerine sosyal medya sallandı. Detaylar haberimizde.

Ayşe Mine Altın Plağı’nı neden satıyor? Ödüllü sanatçı Ayşe Mine’den çarpıcı açıklama! Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay ile Instagram’da canlı yayın yapan ödüllü sanatçı Ayşe Mine, Altın Plağını açık artırma ile satışa çıkaracağını söylemesi üzerine sosyal medya sallandı. Detaylar haberimizde.

Ayşe Mine Altın Plağı’nı neden satıyor?

Ödüllü sanatçı Ayşe Mine’den çarpıcı açıklama! Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay ile Instagram’da canlı yayın yapan ödüllü sanatçı Ayşe Mine, Altın Plağını açık artırma ile satışa çıkaracağını söylemesi üzerine sosyal medya sallandı.

Pandemi sürecine hazırlıksız yakalandığını belirten usta sanatçı Ayşe Mine, Altın Plağını açık artırma ile satışa çıkaracağını söylemesi herkesi şoke etti.

Ünlü sanatçı Ayşe Mine, meslektaşı ses sanatçısı ve yazar Onur Akay’la Instagram’da canlı yayın yaptı. “Yakalım Gemileri” isimli şarkıyı düet yapan ve klip çeken ikili, ilk kez Instagram’da canlı yayın yaptı.  Yoğun bir ilgi ile karşılaşan ikili takipçileri için şarkılar söyleyip sohbet ettiler.

Erkek Milleti isimli plağı ile Altın Plak Ödülü’nün sahibi olan Ayşe Mine, canlı yayında Kültür Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’a ve Türkiye’nin bütün belediye başkanlarına seslendi.

“Ben yardım değil konser istiyorum”

Online konserlerde yer almak istediğini dile getiren Mine, “Ben yardım değil konser istiyorum. Pandemi sürecinde online konserler olabilir. Kültür Bakanımızın biz sanatçılarımıza sahip çıkmasını istiyorum. Bu pandemi sürecine hazırlıksız yakalandım. Çünkü alınmış belediye konserlerim, festivallerim ve yurt dışı konserlerim vardı ama hepsi iptal oldu. Türkiye’nin belediye başkanlarına sesleniyorum ve onlara online konserler yapması için çağrıda bulunuyorum. Çünkü bu konserler de olmazsa, Altın Plağımı Instagram’da açık artırma ile satışa çıkarmaktan başka çarem olmayacak” ifadelerine yer verdi.

Ayşe Mine’nin açıklamaları sosyal medyayı salladı ve sanatçının hayranları da Ayşe Mine’yi destekleyip paylaşım yaparak Kültür Bakanı’na seslendi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri