Ana SayfaMagazinAytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel sevgili mi? Baht Oyunu dizisinden aşk doğdu!

Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel sevgili mi? Baht Oyunu dizisinden aşk doğdu!

Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel sevgili mi? Baht Oyunu dizisinden aşk doğdu! Kanal D ekranlarının yeni yapımlarından Baht Oyunu dizisinin setinden aşk doğduğu iddia ediliyor. Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel'in sevgili olduğu sosyal medyayı salladı. Detaylar haberimizde!

Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel sevgili mi? Baht Oyunu dizisinden aşk doğdu! Kanal D ekranlarının yeni yapımlarından Baht Oyunu dizisinin setinden aşk doğduğu iddia ediliyor. Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel’in sevgili olduğu sosyal medyayı salladı. Detaylar haberimizde!

Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel sevgili mi

Salı akşamları Kanal D ekranında yayınlanmaya başlanan Baht Oyunu dizisi, izleyici tarafından büyük ilgi gören yapımlardan oldu. Cemre Baysel ile Aytaç Şaşmaz ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin eğlenceli bir hikayesi bulunuyor.

Genç ikili dizideki uyumları sebebi ile sosyal medyada şiplenmekten kaçamadı. Genç neslin takip ettiği isimlerden olan Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel, Baht Oyunları dizisinde rol alıyor. İkili, seyirci tarafından birbirlerine çok yakıştırılmıştı. Son dönemdeki dizi senaryolarında yazılan aşk sahneleri neredeyse gerçeğe dönüşmüş durumda.

Aytaç Şaşmaz ile Cemre Baysel’in dizideki birlikteliği gerçek hayata erken taşınmış olabileceği iddialar arasında. Sette yakınlaşan ikiliden Cemre Baysel, iddialara göre 5 yıllık ilişkisine rağmen gönlünü partneri Aytaç Şaşmaz’a kaptırmış.

Baht Oyunu konusu

Baht Oyunu, ilk aşkıyla mutluluğu bulamayan ve sonsuza kadar mutsuz olacağına inanan Ada’nın hikayesidir. Gönlünü çalıştığı şirketin sahibi olan Bora’ya Aşık olan Ada, ilk aşkıyla evlenmezse ömür boyu mutsuz olacağı inancı ile yaşamıştır. Ada için rüyalarda ve aşkta imkansızlık söz konusu değildir.

http://www.instagram.com/p/CQXvPvnhCCZ/

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri