Ana SayfaMagazinMasterChef kim elendi Ayyüce mi? MasterChef'te Uğur mu Ayyüce mi elendi

MasterChef kim elendi Ayyüce mi? MasterChef’te Uğur mu Ayyüce mi elendi

MasterChef kim elendi Ayyüce mi? Yoksa Uğur mu elendi? 22 Kasım Pazar günü yayınlanan 105. bölümde eleme heyecanında elenen Uğur mu yoksa Ayyüce mi oldu?

MasterChef kim elendi Ayyüce mi? Son sekize kalamadan elenen Ayyüce mi yoksa Uğur mu oldu? MasterChef’in 22 Kasım Pazar günü yayınlanan 105. bölümde eleme heyecanı yaşandı. Şefler elenen ismin Ayyüce olduğunu söyledi.

Mehmet Şef Ayyüce için ağladı. Yarışmada gözyaşlarını tutamadı. Ayyüce ise gözyaşlarıyla şu açıklamayı yaptı:

“Bu iş için çok emek verdim. Tek başıma İstanbul’a geldim, camı olmayan evde 1 yıl yaşadım. Her yere iş başvurusu yaptım. Hayatta istediğimi koparan bir insanım her ne kadar öyle gözükmesem de. Her şey için çok teşekkürler.”

Somer Şef’in balık yemeğini (uskumru dolması) 3 kişi yaptı. Sefa başarılı bulundu. Son ikiye Uğur ve Ayyüce kaldı. MasterChef’te Ayyüce mi yoksa Uğur mu elendi?

MasterChef kim elendi Ayyüce mi?

Balık yemeğinde yarışmacılar dikenleri ustalıkla çıkarmakta zorlandı ancak yine de son tahlilde iyi iş çıkardılar.

MasterChef Uğur ne zaman diskalifiye olacak merak konusu.

Ata Benli MasterChef Uğur olayı hakkında bir video çekmişti.

Somer Şef, Mehmet Şef ve Danilo Şef yarışmacıların çıkardıkları balık tabağını değerlendirdi. Elenme adayı olarak Ayyüce ve Uğur kaldı. Bu iki isimden hangisi elendi belli oldu.

Somer Şef Ayyüce’nin olaya çok geç girdiğini, yemeği yetiştiremediğini söyledi. Ayyüce son sekize kalamadan MasterChef’te elenen isim oldu.

Uğur’un diskalifiye olması

MasterChef Uğur’un geçmişte twitter’dan paylaştığı mesajlar ifşa oldu. Kamuoyunda rahatsızlık yaratan mesajlar nedeniyle programın yapımcısı Acun Ilıcalı Uğur’un diskalifiye edildiğini açıklamıştı.

Acun Ilıcalı paylaşımında, “Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle MasterChef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,683TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri