Ana SayfaMagazinAzeri psikolog Nez Instagram adresi ne? Nez Sinan Akçıl'ın yeni sevgilisi mi?

Azeri psikolog Nez Instagram adresi ne? Nez Sinan Akçıl’ın yeni sevgilisi mi?

Sinan Akçıl'ın sevgilisi Azeri psikolog Nez kimdir? Azeri psikolog Nez Instagram adresi ne?

Sinan Akçıl’ın sevgilisi Azeri psikolog Nez kimdir? Azeri psikolog Nez Instagram adresi ne? İddialar doğruysa Azeri bir psikolog olan Nez ünlü şarkıcı Sinan Akçıl’ın yeni sevgilisi. Yine iddialar doğruysa Sinan Akçıl’ın yeni sevgilisi Azeri psikolog Nez hamile mi?

Sinan Akçıl bugün yayınladığı bir mesajla basında çıkan haberleri net bir dille yalanladı.

Neler konuşulmuştu?

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı’nın ayrılık nedeni ortaya çıktı. Hürriyet’den Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; Sinan Akçıl, Azeri psikolog Nez’e aşık oldu. Üstelik bir süredir baba olmak istediğini söyleyen Sinan Akçıl’ın bu hayali de gerçek oluyor. Çünkü sevgilisi Nez hamile.

Azeri psikolog Nez Instagram adresi ne?

Henüz Sinan Akçıl’ın sevgilisi olan ve hamile olduğu iddia edilen Nez’in soyadı bilinmiyor. Bu nedenle Instagram adresine ulaşmak da mümkün değil.

Sinan Akçıl’ı dinlemeye gitti

Sinan Akçıl’ın Burcu Kıratlı’dan Azerbaycanlı beslenme uzmanı Nez uğruna ayrıldığı iddia edilmişti. Akçıl, bu iddiayı sert bir dille yalanladı. Snob Magazin’in özel haberine göre; Kim olduğu merak konusu olan beslenme uzmanı Nez’in fotoğrafları ve geçtiğimiz hafta Sinan Akçıl’ı Deha Bilimlier ile birlikte sahne aldığı bir mekanda dinlemeye gittiği ortaya çıktı. Nez’in Akçıl’ın isminin yanına kalp emojisi koyması da dikkatlerden kaçmadı.

Uçankuş TV Nez’in fotoğrafını yayınladı

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çiftinin 9 ay süren evliliklerinin ardından tekrar barışmış ve aşk yaşamaya başlamıştı. Ancak ikili bir kez daha yollarını ayırdı ve sebebi herkesi şoke etti. Sinan Akçıl’ın sevgilisi olarak iddia edilen Nez isimli kişinin fotoğrafını ilk kez UçanKuş TV Hayatın İçinden programında yayınlandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri