Ana SayfaSporAziz Yıldırım başkanlığa yeniden mi aday?

Aziz Yıldırım başkanlığa yeniden mi aday?

Genel kurul öncesi konuşan Aziz Yıldırım, Fenerbahçe başkanlığına yeniden adaylığıyla ilgili de çok net konuştu.

Fenerbahçe yarın ve cumartesi günü yapılacak olağan seçimli genel kurul öncesi hareketlilik sürüyor. Şu ana kadar sarı lacivertlilerde Ali Koç ve Eyüp Yeşilyurt başkan adaylığını duyurdu.

Fenerbahçe Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım ise bir basın toplantısını düzenledi.
Aziz Yıldırım, toplantıda dikkat çeken ifadeler kullandı.

Aziz Yıldırım başkanlığa yeniden mi aday?

Yıldırım, Fenerbahçe’de Başkanlık adaylığı ile ilgili de bir açıklamada bulundu. Aziz Yıldırım, başkanlığa yeniden aday olmayacağını söyledi.

“Mahalle yönetsen, bu kadar kötü yönetim olmaz. Fenerbahçe’nin geleceğini tehlikede gördüğüm için konuşacağım” diyen Yıldırım, “Arkadaşlarımla topanıp konuştuk. 3 yıl boyunca açıklama yapmama kararı almıştık. Ama bizi tahrik ettiler. Bugün itibariyle bu sözümüzün tarihi doldu. Bundan sonra Fenerbahçe’ye yapılan her türlü zararı çıkıp kamuoyu ile konuşacağız” dedi.

Yıldırım, “3 yıldır yapılan bir ‘enkaz’ edebiyatı var. Hayır biz öyle bir tablo bırakmadık. Her şeyi açıklayacağım” derken, Koç için, “Biz 3 yılda çok sıkıntı çektik diyor. Hapis mi yattın? Pandemide bir hafta evde kaldın, herhalde odur” diye belirtti.

“Bundan sonra maçlara geleceğim. Protokolde oturacağım. Beni görecekler” diye ifade eden Yıldırım, “Hiç kimse bu kulübü peşkeş çekemez. O gün burada oluruz. Ben hocacıları FETÖ’cüleri gördüğüm an buradayım. Hocacılar ve FETÖ’cüler bu kulübe giremezler…” diye belirtti.

Konuşmasının sonunda, Fenerbahçe Başkanlığından ayrılırken yapamadığı “teşekkür” konuşmasını da yapan Yıldırım, bu sırada duygusal anlar yaşadı ve sesi titredi. Yıldırım’ın gözlerinin dolduğu görüldü.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri