Ana SayfaTürkiyeBabacan erken havlu attı! Ekonomi masasında DEVA neden yok?

Babacan erken havlu attı! Ekonomi masasında DEVA neden yok?

Muhalefet hükümetin Türkiye’yi sürüklediği yıkımdan çıkış için güçlerini birleştirme kararı aldı. Yaşanan büyük ekonomik krize karşı CHP, İYİ Parti, Gelecek Partisi ve Demokrat Parti güçlerini birleştirdi. Ortak çözüm için masaya oturdu. Kurulan ekonomi masasında DEVA Partisi’nin yer almaması dikkat çekti.

Neredeyse her hafta bir ekonomik mucize açıklayan, “Elimi şaklattığımda ekonomi düzelir, hallederiz” diyen Ali Babacan ve ekibinin, ekonomik yıkımdan çıkış için oluşturulan konsensusta yer almaması şaşkınlık yarattı.

Daha geçen hafta Merkez Bankası’nı 90 dakikada düzeltebileceğini söyleyen Ali Babacan, muhalefeti bir araya getiren ekonomi toplantılarında neden yok? Çözümü kendine mi sakılyor yoksa aklında başka planlar mı var?

Gelecek Partisi Ekonomi Politikaları Başkanı Kerim Rota, CHP sözcüsü Faik Öztrak, İYİ Parti Grup Başkanvekili Erhan Usta ve Demokrat Parti Ekonomik İşler Başkanı Bülent Şahinalp, son ekonomik durumu görüşmek üzere TBMM’de bir araya geldi.

Gelecek Partisi Ekonomi Politikaları Başkanı Kerim Rota, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, muhalefet kanadından diğer isimlerle son ekonomik durumu görüşmek üzere buluştuğunu açıkladı.

Kerim Rota, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) sözcüsü Faik Öztrak, İYİ Parti Grup Başkanvekili Erhan Usta ve Demokrat Parti Ekonomik İşler Başkanı Bülent Şahinalp ile TBMM’de bir araya geldi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri