Ana SayfaTürkiyeBabacan ile vatandaş arasında dikkat çekici diyalog: Mecbur oylar AK Parti'ye diyoruz

Babacan ile vatandaş arasında dikkat çekici diyalog: Mecbur oylar AK Parti’ye diyoruz

Ankara’da vatandaşlarla bir araya gelen, nabız yoklayan Ali Babacan’ın bir yurttaşla anket hakkındaki diyalogu dikkat çekti.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ile bir vatandaş arasında yaşanan ilginç diyalog kameralara yansıdı. Haymana’da vatandaşla buluşan Ali Babacan’ın sorduğu ‘anket şirketi sizi arayınca ne söylüyorsunuz?’ sorusuna vatandaştan ilginç bir cevap geldi: Mecbur AK Parti’yi söylüyoruz bundan iyisi yok diyoruz.

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Ankara’nın Haymana ilçesinde vatandaşlarla sohbet etti. Bir yurttaş, Babacan’ın “Telefonla arayan anketçi ‘Hangi partiye oy vereceksin’ deyince insanlar ne söylüyor” sorusuna, “Mecbur AK Parti’yi söylüyoruz. ‘Bundan iyisi yok’ diyoruz” yanıtını verdi.

Ali Babacan, Haymana’da yurttaşlarla buluştu. Babacan, bir yurttaşın, “Şu anda korku dünyası var. İnsan telefonla dahi konuşamıyor, dinlenmekten çekiniyor” sözleri üzerine “Telefonla arayan anketçi ‘Hangi partiye oy vereceksin’ deyince insanlar ne söylüyor” diye sordu.

“MECBUR AK PARTİ’Yİ SÖYLÜYORUZ”

Yurttaş da “Mecbur AK Parti’yi söylüyoruz, ‘Bundan iyisi yok’ diyoruz” karşılığını verdi. Babacan ise “Artık korku dönemi bitti. Hep beraber korkmadan yürümeden bu iş olmaz. Anket yapanda sorun yok. Sorun, telefonu üçüncü bir dinleyenin olması” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri