Ana SayfaTürkiyeSen ne biçim vatan millet sevgisine sahipsin ki... Doğu Perinçek canlı yayında...

Sen ne biçim vatan millet sevgisine sahipsin ki… Doğu Perinçek canlı yayında ‘çıt’ diyemedi

Bahadır Erdem Doğu Perinçek tartışması canlı yayına damga vurdu. Bahadır Erdem, "Ülke sizin kızgınlığınızdan bıktı" diyerek Perinçek'i eleştirdi.

İyi Parti lideri Meral Akşener, “Türkiye’de devleti çok fazla kutsayan arkadaşlarımızın devletin d’sinden haberi yok” diyerek Doğu Perinçek’i eleştirmişti. İyi Parti ile Perinçek arasındaki gerginlik artarak devam ediyor. Dün akşam ekrana gelen canlı yayında İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Bahadır Erdem, ile Perinçek arasında çok bir tartışma yaşandı. Perinçek’in dayanaksız ithamlarıyla seviye yine düştü.

Haber Global’de katıldığı programda tank paleti fabrikasının Katar’a satışının konuşulduğu sırada konuklar arasında bulunan Perinçek’le tartışma yaşayan Erdem,  “Millet sizin bu üslubunuzdan, kavganızdan, nefretinizden bıktı” dedi.

Erdem, Perinçek’in İyi Parti’ye yönelik ‘vatan hainliği’ yorumuna yanıt vererek “Bu sözleri hak ettiniz çünkü bir partiye bu sözleri söylemek kimsenin haddi değil. Bu 18 yıllık AKP iktidarının ve ortağının ve sizin gibi küçük küçük ortaklarının alışkanlık haline getirerek karşısındaki terörizmle suçlayarak kendinizi zeytinyağı gibi çıkarmak politikanızdan başka bir şey değil” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri