Ana SayfaTürkiyeBahadır Kurbanoğlu: Vesayet gidecek, karanlık dağılacak!

Bahadır Kurbanoğlu: Vesayet gidecek, karanlık dağılacak!

Gelecek Partisi Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Kurbanoğlu, Selçuk Özdağ'a yapılan saldırıya ilişkin yaptığı açıklamanın ardından yaptığı değerlendirmelerle sosyal medyada gündem oldu

Gelecek Partisi Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Kurbanoğlu, Twitter üzerinden Selçuk Özdağ’a yapılan saldırıyı kınarken birtakım değerlendirmelerde de bulundu.

Kurbanoğlu, “Bu kahpece saldırıyı şiddetle kınıyorum” derken şunları söyledi: “Bu kahpece saldırıyı şiddetle kınıyorum. Bu saldırı, ülkenin içinden içinden geçtiği baskı ortamının hangi seviyelere geldiğinin, infaz yasasıyla salıverilenlerin mafyatik unsurları ve çeteleri nasıl cesaretlendirdiğinin bir göstergesi olmuştur. Meşru siyasetin sesini bu şekilde kısmaya çalışacaklarını düşünenler belli ki arkalarında böyle bir güç vehmine sahip olduklarını düşünmektedirler. Darbecilikten şikayet eden retorikleri köpürtmekten önce, bu gidişata çözüm üretin!” dedi.

Karanlık dağılacak; hak, hukuk gelecek!

Gelecek Partili Kurbanoğlu, yaptığı bir diğer paylaşımda ise Bahçeli’nin Can Dündar ile 17 – 25 Aralık saati önünde verdiği pozu paylaşarak şunları söyledi:

“Saatlerini 17.25’e ayarlamış olanlar, güne, bugünlerine ayna tutan ve geçmişlerini hatırlatanlara yönelik kin ve öfke nöbetleriyle başladılar. Bunlar iyi günleriniz. İttifak bitecek Vesayet gidecek Karanlık dağılacak hak, hukuk, adalet günleri gelecek. Kürdüyle Türküyle, Müslimi Gayr-ı Müslimiyle, ortak kader bilincimizi kuşanacak, aramıza duvarlar ören yükleri üzerimizden atıp karanlıklardan çıkacak, Hakk’ın ve Adaletin üstün tutulacağı günlere hepbirlikte erişeceğiz biiznillah”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri