Ana SayfaTürkiyeBahadır Kurbanoğlu yazdı: Bir taraftan mülteciler Avrupa’ya gitsin diye kapıları sonuna kadar...

Bahadır Kurbanoğlu yazdı: Bir taraftan mülteciler Avrupa’ya gitsin diye kapıları sonuna kadar aç, diğer taraftan tedavi için çocuğuyla birlikte olmak zorunda olan bir anneye engel üstüne engel çıkart

Gelecek Partisi İnsan Hakları Kurulu Başkan Yardımcısı Bahadır Kurbanoğlu Ankara Ekspresi isimli internet sitesinde Zekiye Ataç’ın yaşadığı zorlu sürece ilişkin bir yazı kaleme aldı.

Zekiye Ataç kaçabilir, tutun kapıları! başlıklı yazısıyla oğlu Ahmet’in tedavi sürecini ve Zekiye Ataç’ın yaşadığı zorluklara değinen Kurbanoğlu, hukukun kişilere göre nasıl esnetilebildiğine vurgu yaparken “Hukuktan falan geçtik artık. O yargının nerede kimler için nasıl işlediğinin örneklerine baktığımızda, “efendim, hukuk falan diyorsunuz ya, burada da hukuk işliyor az sabır” diye gönlünden geçirenlere Allah böyle acı yaşatmasın.” ifadelerini kullandı.

Bir taraftan mülteciler Avrupa’ya gitsin diye kapıları sonuna kadar aç…

Kurbaoğlu, yazısında “Bir taraftan mülteciler Avrupa’ya gitsin diye kapıları sonuna kadar aç, diğer taraftan tedavi için çocuğuyla birlikte olmak zorunda olan bir anneye engel üstüne engel çıkart.” diyerek yaşanan çelişkileri gözler önüne serdi.

Bahadır Kurbanoğlu’nun yazısının tamamına şu linkten ulaşılabilir. https://www.ankaraekspresi.com/makale-zekiye-atac-kacabilir-tutun-kapilari-332

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri