Ana SayfaTürkiyeBahadır Kurbanoğlu'ndan Bahçeli'nin açıklamalarına yanıt: Milli Güvenlik Konsepti diye pazarlamaya çalıştığı ittifak...

Bahadır Kurbanoğlu’ndan Bahçeli’nin açıklamalarına yanıt: Milli Güvenlik Konsepti diye pazarlamaya çalıştığı ittifak tükeniyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin bugün Twitter üzerinden yaptığı açıklamalara Gelecek Partisi Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Kurbanoğlu'ndan yanıt geldi

MHP lideri Devlet Bahçeli’nin bugün kişisel Twitter hesabı üzerinden gazetecileri isim isim hedef gösterdiği mesajlarına tepki Gelecek Partisi Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Kurbanoğlu’ndan yanıt geldi.

Kurbanoğlu, aynı zamanda Ahmet Davutoğlu’nu da hedef alan Bahçeli’nin hedef gösterdiğini söyledi. “Bizim hareketin delisi çoktur” diyen MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’ın ifadelerine de göndermede bulunan Kurbanoğlu, Bahçeli’nin “Milli Güvenlik Konsepti” diye pazarlamaya çalıştığı ittifak tükeniyor” dedi.

Hakaret, iftira, şantaj hepsi var…

Kurbanoğlu’nun açıklamaları şöyle: Bahçeli’nin açıklamalarında tehdit, hakaret, şantaj, iftira, seviyesizlik, adaletsizlik hepsi var ama hepsinden önemlisi inkar ettiği “deliler”e hedef gösterme var Korkunun ecele faydası yok. “Milli Güvenlik Konsepti” diye pazarlamaya çalıştığı ittifak tükeniyor.

Bahçeli’yi asıl çileden çıkaran…

“Bahçeli’yi asıl çileden çıkaran şey iktidar partisinin mağdurlara açtığı “geçmiş olsun” telefonları ve attıkları mesajlar. Bunlar olmasa bu sözde açıklama müsveddesi de hiç olmayacaktı.”

Ne olmuştu?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter hesabından yaptığı açıklamalarla KARAR yazarları Elif Çakır, Taha Akyol ve Yıldıray Oğur’u hedef göstermiş, Gelecek Partisi lideri Davutoğlu’nun da iftira kampanyası yürüttüğünü öne sürmüştü.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri