Ana SayfaTürkiyeBahadır Kurbanoğlu'ndan Gümüşhane Cumhuriyet Başsavcılığına: Astım, şeker gibi hastalıkları bulunan bir kişi...

Bahadır Kurbanoğlu’ndan Gümüşhane Cumhuriyet Başsavcılığına: Astım, şeker gibi hastalıkları bulunan bir kişi neden hücrede tutulur?

Gümüşhane Cezaevindeki karantina hücresinde, KHK'lı bir polisin plastik sandalye üzerinde hayatını kaybettiğine ilişkin görüntüleri basına yansımasının ardından bir çıkış da Gelecek Partisi'nden geldi

Gelecek Partisi İnsan Hakları Başkan Yardımcısı Bahadır Kurbanoğlu, cezaevinde plastik sandalye üzerinde vefat eden KHK’lı polis Mustafa Kabakçıoğlu olayına ilişkin bir değerlendirmede bulundu.

Kurbanoğlu, kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, Gümüşhane Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan yapılan açıklamaya yanıt vererek “Bu “açıklama” hiçbir şeyi açıklamıyor! İddialar farklı, boşluklar ve soru işaretleri ortada.” dedi.

Bahadır Kurbanoğlu, ayrıca Gümüşhane Cumhuriyet Başsavcılığı’na “Üstelik “astım, şeker gibi hastalıkları bulunan bir kişi neden tahliye edilmez hücrede tutulur?” sorusunun cevabı hala havada! Cevabı İnfaz Y.’da” sorusunu yöneltti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri