Ana SayfaMagazinBahar Candan neden hastanelik oldu? Bahar Candan şiddete mi uğradı

Bahar Candan neden hastanelik oldu? Bahar Candan şiddete mi uğradı

Bahar Candan neden hastanelik oldu? Bahar Candan şiddete mi uğradı? İşte Benim Stilim yarışmasından sonra Doya Doya Moda'da kendini gösteren Bahar Candan hastanelik oldu. Detaylar haberimizde.

Bahar Candan neden hastanelik oldu? Bahar Candan şiddete mi uğradı? İşte Benim Stilim yarışmasından sonra Doya Doya Moda’da kendini gösteren Bahar Candan hastanelik oldu. Detaylar haberimizde.

Bahar Candan neden hastanelik oldu?

İşte Benim Stilim yarışmasından sonra Doya Doya Moda’da kendini gösteren Bahar Candan hastanelik oldu. Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler magazin gündeminden düşmeyen isimlerinden. Fakat bu kez durum biraz farklı. Bahar Candan, söyledikleri ya da giydikleri ile değil de şiddete uğradığı iddiası ile magazinde konuşuluyor.

Hastaneden fotoğrafını paylaşan Bahar Candan’ın ablası Nihal Candan, kardeşinin şiddet gördüğünü ima eden bir paylaşım yaptı.

Yarışma programlarıyla ünlendikten sonra yaptıkları paylaşımlarla ve özel hayatlarıyla sık sık gündeme gelen Bahar ve Nihal Candan kardeşler ve ailesi zor bir gün geçirdi.

Bahar Candan, şimdilerde herkesi şok eden bir haberle gündemde. Akşam saatlerinde hastaneye kaldırılan Bahar Candan’ı ablası ve arkadaşları da yalnız bırakmadı.

Bir estetik hastanesini etiketleyen Nihal Candan, başta sağlık sorununun bir estetik operasyon hatası olduğunu düşündürdü. Ancak Nihal Candan, daha sonra hikayelerinde kadına şiddete karşı paylaşımlar yapmaya başladı. Bu paylaşımlar yeterince kafa karıştırmıştı ki, bir de değişik bir açıklama geldi.

Nihal Candan paylaşımında “Merak eden herkese teşekkürler. Çok kötü bir gece geçirdik. Şükürler olsun ki kardeşim daha iyi. Dünyadaki kötülüğün son bulması dileğiyle…”

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri