Ana SayfaMagazinBahar Candan neden hastaneye kaldırıldı? Bahar Candan'a ne oldu?

Bahar Candan neden hastaneye kaldırıldı? Bahar Candan’a ne oldu?

Bahar Candan'a ne oldu? Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Bahar Candan hastaneye kaldırıldı. Bahar Candan'ın neden hastaneye kaldırıldığı merak ediliyor. Bahar Candan'ın hastalığı nedir? Tüm detaylar haberimizde...

Bahar Candan’a ne oldu? Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Bahar Candan hastaneye kaldırıldı. Bahar Candan’ın neden hastaneye kaldırıldığı merak ediliyor. Bahar Candan’ın hastalığı nedir? Tüm detaylar haberimizde…

Bahar Candan’a ne oldu?

Moda programlarıyla hayatımıza giren Bahar Candan ve Nihal Candan, tuhaf çıkışlarıyla sık sık magazin gündemine geliyor. Yarışma programlarıyla ünlendikten sonra yaptıkları paylaşımlarla ve özel hayatlarıyla sık sık gündeme gelen iki kardeş tatsız bir gün geçirdi.

Son olarak ‘Doya Doya Moda’ programıyla ekrana gelen Bahar Candan, şimdi üzücü bir haberle gündemde. Akşam saatlerinde hastaneye kaldırılan Bahar Candan’ı, ablası yalnız bırakmadı.

Bahar Candan hastaneye kaldırıldı

Fenomen yarışmacının takipçileri Candan’ın neden hastaneye kaldırıldığını merak ederken abla Nihal Candan yaptığı paylaşımlarla akılları karıştırdı.

Önce bir estetik hastanesini etiketleyen Nihal Candan, başta sağlık sorununun bir estetik operasyon komplikasyonu olduğunu düşündürdü.

Ancak daha sonra hikayelerinde kadına şiddete karşı paylaşımlar yapmaya başladı. Bu paylaşımlar yeterince kafa karıştırmıştı ki, bir de değişik bir açıklama geldi.

Nihal Candan paylaşımında “Merak eden herkese teşekkürler. Çok kötü bir gece geçirdik. Şükürler olsun ki kardeşim daha iyi. Dünyadaki kötülüğün son bulması dileğiyle…”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,686TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri