Ana SayfaTürkiyeİhale Bahçeli'de kaldı! Top çevirdi, 'Serok Erdoğan' cevabı tatmin etmedi

İhale Bahçeli’de kaldı! Top çevirdi, ‘Serok Erdoğan’ cevabı tatmin etmedi

Davutoğlu'nu 'Serok Ahmet' diyerek küçümsemeye çalışan Bahçeli'nin, 'Serok Erdoğan' tezahüratıyla karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan için ne diyeceği merak konusuydu.

Aylardır Ahmet Davutoğlu’nu ‘Serok Ahmet’ diyerek küçümsemeye, Kürtlerle kurduğu bağı şaibeli göstermeye çalışan Bahçeli’nin, Cumhurbaşkanı Erdoğan da Diyarbakır’da ‘Serok Erdoğan’ diye karşılanınca ne diyeceği merak konusu olmuştu.

Erdoğan’ın Diyarbakır’da ‘Serok Erdoğan’ sloganlarıyla karşılanması üzerine, Bahçeli’ye kendisine ‘Serok’ dendiği için yaptığı eleştirileri hatırlatan Davutoğlu’na, Bahçeli’den cevap geldi. MHP lideri “Serok Ahmet fitneyi bıraksın, buradan kendisini doyuracak ekmek çıkmayacaktır” dedi.

Bahçeli’nin konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

“Özellikle ifade etmek istiyorum ki biz çıkarlarımızın değil, ülkülerimizin peşindeyiz. İstikbalimizin değil, istiklalimizin derdindeyiz. Halkın yanındayız. Hakk’ın yanındayız.

Yalanı ve riayı siyaset zannedenler, yıkımı marifet görenlerdir. Bizim kulislerin ateşinde kaynatılan dedikodu aşına karnımız toktur. Menfaat gruplarının tekliflerine kapımız sürgülüdür. Cumhur İttifakı’nı hedef alan alçak kampanyalara tamamen kulağımız tıkalıdır. Şirret niyetlerinin esiri olanlar ne derse desin, Cumhur İttifakı dünden daha güçlü şekilde ayaktadır.

Akıllarınca ittifakımızda çatlak arayanlar, her konuyu çarpıtanlar nal toplamaya devam edeceklerdir. Cumhur İttifakı camdan yapılmış bir vitrin süsü bir vazo değildir ki çatlasın. Cumhur İttifakı sipariş üzerine kurulmadı. Pazarlık usulüyle, koltuk sevdasıyla, para pul kaygısıyla basat bulmadı.

Fethullah Gülen mesajı

İmralı canisi başına nasıl çuval geçirilip Türkiye’ye getirilmişse, Fethullah Gülen de aynı şekilde derdest edilip ülkemize getirilmelidir. ABD, Gülen’i derhal iade etmelidir.

İP Başkanı, FETÖ’cüleri kastederek ‘Bütün ağababaları uçup gitti, tüm garibanlar içeride’ diyecek kadar ucube bir değerlendirme yapabilmiştir. İçeridekiler gariban değil, haindir, casustur, emperyalizmin kanlı tetikçidir. Garibanı bilmesek bize yutturacak. CHP yönetimine göre 15 Temmuz tiyatrodur. Asıl darbeyse 20 Temmuz 2016’da ilan edilen OHAL’dir. 15 Temmuz gecesi vatanı işgal etmek isteyen teröristler neyse, bu barbarlığa, bu düşmanlığa ‘tiyatro’ diyenler de aynısıdır. CHP ile İP, HDP’nin yörüngesine sabitlenmenin yanı sıra, PKK’nın çizgisine taşınmışlar, FETÖ ile tek yumurta ikizi haline gelmişlerdir.

Bu CHP yönetimi milli mücadele yıllarında görev alsaymış vatanı olumsuz şekilde devrederdi.

Merhum Ecevit’in devlete ve millete bağlılığını tartışmak isteyenleri Allah’a havale ediyoruz. Güneş toplamakla meşhur bu kişinin bir tek Kılıçdaroğlu’na laf etmediği hepimizin yalın şekilde gördüğü gerçektir. Önemli olan kimin ne söylediği değil, söyleyenin kimler tarafından konuşturulduğudur.

Serok Ahmet fitneyi bıraksın. Serok Ahmet zillet çamurunun içinde çırpınmaktadır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri