Ana SayfaTürkiyeBahçeli'nin danışmanının Ahmet Taşgetiren’e çirkin tehdidine tepki: Küçük adamlarla büyük Türkiye, sadece...

Bahçeli’nin danışmanının Ahmet Taşgetiren’e çirkin tehdidine tepki: Küçük adamlarla büyük Türkiye, sadece ham bir hayal

Devlet Bahçeli’nin basın danışmanı Yıldıray Çiçek, bugünkü köşesinde Bahçeli’yi eleştiren Ahmet Taşgetiren’i tehdit ederek hedef gösterdi.

Çiçek, Taşgetiren’i “’Ahmet ve Ahmet’, Serok Ahmet’in peşinde koşmanın misyonunu yerine getiriyorsun bunu anlıyoruz da sen yine de MHP’ye bulaşma… Ülkücüler daha kendilerine ettiğin hakaretleri, attığın iftiraları unutmadı… Sakalını teker teker yolarlar bizden söylemesi…Biz seni Google ihtiyacı olmadan tanıyoruz, biliyoruz Ahmet Taşgetiren… Hadi “Karar” kıldığınız ihanetlerinizde debelenmeye devam edin…” sözleriyle tehdit etti.

Bu tehdit ve hedef göstermeye tepki gösteren Gelecek Partili Bahadır Kurbanoğlu, “Bahçeli’nin basın danışmanından Ahmet Taşgetiren’e yönelik çirkin tehdit, basın özgürlüğü çıtasının düştüğü noktanın küçük bir özeti sadece. Küçük adamlarla büyük Türkiye, sadece ham bir hayal!” ifadelerini kullandı.

HEDEF GÖSTERDİĞİ GAZETECİ SALDIRIYA UĞRAMIŞTI

Bahçeli’nin danışmanı Yıldıray Çiçek’in tehdit ve hedef gösterme karnesi oldukça kabarık. Çiçek, daha önce de Bahçeli’yi ya da MHP’yi eleştiren yazarları hedef almış, küfür, hakaret ve tehditlerde bulunmuştu.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz aylarda Çiçek’in hakaret edip hedef gösterdiği gazeteci Selahattin Önkibar saldırıya uğrayarak yumruklanmıştı. İYİ Partili Ahmet Çelik ve Ümit Özdağ da Yıldıray Çiçek’in hedef gösterip hakaret ettiği diğer isimlerden bazıları.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri