Ana SayfaTürkiyeBahçeli'yi telaşlandıran kare! Saray'da ittifak çatlağı

Bahçeli’yi telaşlandıran kare! Saray’da ittifak çatlağı

Yıldıray Yavaş Mansur Yavaş'ın saray ziyaretine çok tepkili. MHP lideri Devlet Bahçeli'nin danışmanı, Mansur Yavaş için çok sert ifadeler kullandı.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda gerçekleşen Erdoğan-Mansur Yavaş buluşmasının hemen ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin basın danışmanı olan Yıldıray Çiçek’ten çok sert açıklamalar geldi.

Mansur Yavaş ile Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara’da bir araya gelerek şehrin sorunları hakkıda konuştu. Yavaş Ankara’nın sorunlarını Cumhurbaşkanı’na anlattı. Görüşme yaklaşık bir saat sürdü ancak görüşmeden çok MHP’nin verdiği tepki konuşuldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın görüşmesinin ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek, “Terör örgütleri ve teröristlere gösterdiğiniz ilgiden biraz zaman ayırın da belediye başkanlarınızla ilgilenin biraz…” paylaşımında bulundu. Bu çıkış ta “MHP Mansur yavaş ile görüşülmesinden rahatsız” şeklinde yorumlandı.

MHP’den görüşmeye anlamsız tepki

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın görüşmesine MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek’ten çok sert tepki geldi.

Twitter’dan açıklama yapan Yıldıray Çiçek, “Mansur Yavaş, geçtiğimiz hafta AKP Ankara İl Başkanıyla görüştü. Bugün de Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan ile görüşecek… Hayırdır CHP, neler dönüyor partinizde? Terör örgütleri ve teröristlere gösterdiğiniz ilgiden biraz zaman ayırın da belediye başkanlarınızla ilgilenin biraz…” diye yazdı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri