Ana SayfaMagazinBaht Oyunu 10. Bölüm fragmanı izle! Baht Oyunu yeni bölüm fragmanı izle

Baht Oyunu 10. Bölüm fragmanı izle! Baht Oyunu yeni bölüm fragmanı izle

Baht Oyunu 10. Bölüm fragmanı izle! Baht Oyunu yeni bölüm fragmanı izle. Her hafta Salı akşamlarına damgasını vuran Baht Oyunu dizisi bu akşam 9. Bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Dizinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı haberimizde…

Baht Oyunu 10. Bölüm fragmanı izle

Başrollerinde Aytaç Şaşmaz (Bora), Cemre Baysel’in yer aldığı Baht Oyunu, yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi gördü. Bu akşam 9. bölümü ile ekrana gelen dizinin 10. Bölüm fragmanı aşağıda…

https://www.youtube.com/channel/UCQClxhnY1kJaU11eOsDaGUQ

Baht Oyunu dizisinde son bölümde ne oldu?

Yüzüğü saklamaya çalışan Ada nereye gitse karşısına sorun çıkar. Koray’ın verdiği yüzüğü ortaya çıkınca yalan söyleyerek ortadan kaldırmaya tekrar çalışır. Tam saklamaya çalıştığı anda Bora’yı görür. Yüzüğü hemen vazonun içine atar.

Uykum geldi bahanesiyle hemencecik oradan kaçar. Sabah Ada’nın teyzeleri ve Bora’nın ailesi kahvaltı yapar. Konu işe gelince asistanlıktan atılan Ada yine yalan konuşur. Bunu duyan Bora, Ada’nın zoruyla yalana ortak olur. İşe giden çift yine tatlı bir tartışmaya başlar.

Her seferinde yeni sekreter alacağını dile getiren Bora, Ada’yı kıskançlıktan öldürür. Hala Meltem’in yalanını ortaya çıkaramayan Ada yemin içer. Mutlaka Meltem’in kötü olduğunu kanıtlayacaktır. Sekreter adaylarının hazırlandığı dosyayı ele geçirmeye çalışan Ada, Tuğçe ve Ali ile plan yaparlar. Gerçekleşen plan sonrası Dosyayı ele geçiren Ada planını sonlandırır. Fakat her şeyden haberdar olmadığı sanılan Bora aslında her şeyi biliyordur.

Bora en son yaşanan bütün olaylar sonrası Ada’yı kenara sıkıştırarak kendini Meltem’den kıskandığını ve yeni sekreter istemediğini bildiğini dile getirir.  Meltem’in ajan olduğu ortaya çıkacak mı? Bora ve Ada arasında sinirler dinecek mi?

Dizinin konusu ne?

Ada, ilk aşkları ile evlenen kadınların mutluluğu yakalayabileceğine inanan kadınlar arasında büyüyen genç bir kadındır. Tam da inandıkları doğrultusunda hareket eden Ada, her şeyin yolunda olduğunu düşündüğü zamanda ilk aşkı olduğuna inandığı Rüzgâr tarafından terk edilir.

Hayatta mutlu olabilmek için Rüzgar’ı geri kazanmaya çalışan Ada’nın yolu bu sırada Bora ile kesişir. Bir yanda aşk bir yanda ise inançları arasına sıkışıp kalan Ada, kendisini zorlu ve romantik durumların içinde bulur.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri