Ana SayfaTürkiyeBakan Albayrak’a sokaktan tepki: Ona motor çarpmış olabilir, vatandaşın üzerinden TIR geçti

Bakan Albayrak’a sokaktan tepki: Ona motor çarpmış olabilir, vatandaşın üzerinden TIR geçti

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın “Salgında dünyaya kamyon çarptıysa Türkiye’ye motorsiklet çarptı” sözlerine, vatandaş tepki gösterdi.

YOL TV, gerçekleştirdiği sokak röportajında Berat Albayrak’ın sözlerini esnaf ve vatandaşa sorarken, alınan cevaplar yaşanan durumu adeta gözler önüne serdi.

Berat Albayrak’ın sözlerini yorumlayan bir esnaf, “Ona motor çarpmış olabilir, vatandaşın üzerinden TIR geçti. Bu tip konuşmalar Berat beye yakışmıyor. Çünkü insanlar ne yaşadıklarını, neyin içinde olduklarını biliyorlar” ifadelerini kullandı.

İNSANLARA AKIL OYUNU OYNAMASINLAR

Konuşmasına devam eden esnaf, “Bunu düşünebilmek, görebilmek için çok farklı bir zekaya gerek yok, 6 yaşından bir çocuktan tutun 66 yaşındaki insana kadar herkes aynı düşünüyor. İnsanlara akıl oyunu oynamasınlar, bizim akıl sağlığımız yerinde, halüsinasyon da görmüyoruz. Arkada meyve tezgahı var, her bir meyvenin kilosu 10 TL, her bir üründen birer kilo alsanız 6 çeşit meyve var 60 TL ediyor. Çok eskiye gitmeye gerek yok, insanlar 60 TL’ye bir haftalık pazar alışverişi yapıyordu. Bugün herkes kredi kartına, kredilere mahkum edildi, herkes borçlanmış durumda. Herkes aldığı evi arabayı geri satmak zorunda” sözleriyle yaşanan vahim durumu gözler önüne serdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri