Ana SayfaTürkiyeBakan Koca, aşı listesine dahil edilen meslek gruplarını açıkladı

Bakan Koca, aşı listesine dahil edilen meslek gruplarını açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı programına yarından itibaren dahil edilen meslek gruplarını açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı programına yarından itibaren avukatlar ve gıda sektörü ile kafe, lokanta, restoran çalışanlarının da dahil edileceğini duyurdu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı programına yarından itibaren Gıda üretim ve dağıtım sektörü ile kafe, lokanta ve restoran çalışanlarının da dahil edileceğini açıkladı. Daha sonra bir paylaşım daha yapan Bakan Koca, aşı kapsamına berber ve kuaförlerin de alındığını duyurdu. Bakan Koca dünkü Bilim Kurulu Toplantısı sonrası gelecek pazartesi günü 40 yaş grubunun aşılanacağını açıklamıştı.

Aşılama programında yeni grupları açıklayan Bakan Koca’nın Twitter’dan yaptığı paylaşım şöyle;

Aşı programımızda meslek gruplarımızın tanımlanmasına devam ediliyor. Yarından itibaren Gıda üretim ve dağıtım sektörü ile kafe, lokanta ve restoran çalışanları da programa dahil ediliyor. Bu güce güvenin.

Berber ve kuaförler de dahil edildi

Aşı programı kapsamında berber ve kuaförler de aşılanmaya başlıyor. Randevularınızı yarından itibaren alabilirsiniz. Bu güce güvenin.

Avukatlar da listeye alındı

Yaş kısıtlaması olmadan tüm avukatlar aşı programına dahil oluyor. Yarından itibaren tüm avukatlarımız aşı olabilirler. Bu güce güvenin.Güncelleme: 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri