Ana SayfaTürkiyeBakan Selçuk, Berat Albayrak'ı yalancı çıkardı!

Bakan Selçuk, Berat Albayrak’ı yalancı çıkardı!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, bugün yaptığı açıklamada mali desteklerin büyüklüğünü Fransa ve Almanya ile karşılaştırarak, 525 milyar TL mali destekler verildiğini söylemiş ardından Gelecek Partisi Hazine ve Maliye Politikaları Başkanı Serkan Özcan ise kişisel Twitter hesabından yaptığı bir flood ile gerçek rakamları ortaya koymuştu.

Gelecek Partili Özcan’ın rakamlar ve veriler ışığında ortaya koyduğu tabloyu Medya Notu olarak biz de haberleştirerek sitemizde yer vermiştik.

Zehra Zümrüt Selçuk da Berat Albayrak’ı yalanladı!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk da kişisel Twitter hesabından İstikrar Kalkanı paketine ilişkin verileri paylaştı. Bakan Selçuk’un paylaştığı veriler de tıpkı Serkan Özcan’ın yaptığı paylaşımda olduğu gibi Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ı yalanladı.

Berat Albayrak’ın 525 Milyar TL tutarında mali destek sağlandığını söylemesi üzerine Bakan Zehra Zümrüt Selçuk’un paylaştığı veriler de sosyal ödemelerini büyüklüğünün yalnızca 11 Milyar TL tutarında olduğunu gösterirken, Selçuk’un paylaştığı tablo ise şu şekilde;

Gelecek Partili Özcan ise Bakan Zehra Zümrüt Selçuk’un paylaşımı üzerine şunları söyledi: “Sn. H&M Bakanı mali desteklerin büyüklüğünü Fransa ve Almanya ile karşılaştırmaya, “çarpanlı(!!)525 milyar TL”mali destekler verildiğini söylemeye devam ederken, sn.@ailevecalisma Bakanı gerçek resmî ortaya koymuş. Yapılan tüm sosyal ödemelerin büyüklüğü sadece 11 milyar TL!!”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri