Ana SayfaMagazinBarbaros Masterchef jürisi mi oldu? Barbaros Yoloğlu jüri üyeliği yapacak

Barbaros Masterchef jürisi mi oldu? Barbaros Yoloğlu jüri üyeliği yapacak

Barbaros Masterchef jürisi mi oldu? Barbaros Yoloğlu jüri üyeliği yapacak! TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef yarışmacılarından Barbaros Yoloğlu'nun yaptığı bir açıklama kafaları karıştırdı. Detaylar haberimizde!

Barbaros Masterchef jürisi mi oldu? Barbaros Yoloğlu jüri üyeliği yapacak! TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef yarışmacılarından Barbaros Yoloğlu’nun yaptığı bir açıklama kafaları karıştırdı. Detaylar haberimizde!

Barbaros Masterchef jürisi mi oldu

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef yarışmacılarından Barbaros Yoloğlu’nun jüri üyesi olacağı iddiaları kafaları karıştırdı. Materchef’in 3.sezonu diğer sezonlardan daha farklı oldu ve yarışmacılar izleyicilerin aklına kazındı. TV 8’de yer alan Masterchef yarışmacılarından Barbaros Yoloğlu’nun yaptığı bir açıklama kafaları karıştırdı.

Masterchef’in 3.sezon finalistlerinden biri olan ve finalde şampiyonluğu Serhat Doğramacı’ya kaptıran Barbaros Yoloğlu ünlü olduğu Masterchef’e jüri olarak mı geri dönüyor? Özel hayatından Masterchef’e kadar merak edilen pek çok soruyu yanıtlayan Barbaros Yoloğlu bakın ne yanıt verdi.

Takvim’de yer alan habere göre; yarışmada büyük bir ivme kazanan Barbaros, dikkatleri üzerine çekmişti. Vermiş olduğu röportajda Mehmet Şef, Danilo Şef ve Somer Şef için “3 şefimde bir abi bir şef bir usta ve büyük öğreticiler.” sözlerini dile getiren ve şefler gibi olmak istediğini dile getiren Barbaros bir iddia ile gündeme bomba gibi düştü. Barbaros’un bu sözleri ise Masterchef yarışmasının jüri koltuğunda oturacağı mesajlarını verdiği yönünde algılandı.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri