Ana SayfaMagazinBarış Arduç Çukur dizisinden neden ayrıldı? Anlaşma mı senaryo mu?

Barış Arduç Çukur dizisinden neden ayrıldı? Anlaşma mı senaryo mu?

Barış Arduç Çukur dizisinden neden ayrıldı? Arık Böke neden neden yok? Barış Arduç kimdir?

Barış Arduç Çukur dizisinden neden ayrıldı? Arık Böke neden neden yok? Sürpriz şekilde Cumali tarafından vurulan Arık Böke Erdenet hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Çukur dizisinde Arık Böke’yi başarıyla canlandıran Barış Arduç kimdir?

Twitter’da Arık Böke fırtınası esti

Barış Arduç diziyle 7 bölüm için anlaşmıştı. Buna bir tür misafir oyuncu anlaşması da denebilir. Ve dün yayınlanan bölümle canlandırdığı Arık Böke Erdenet karakteri, dizininen sinirli kişisi Cuma tarafından vurularak öldürüldü.

Sosyal medya bu ölümün yasını tuttu. Arık Böke’nin hayranı olanlar yüzlerce, binilerce tweet atarak üzüntülerini dile getirdi.

Çukur dizisinde Yamaç ikinci Erdenet’i de harcadı. Türkiye’nin en çok izlenen dizisi olan Çukur’da Arık Böke Erdenet karakterini canlandıran Barış Arduç diziden veda etmek zorunda kalacak. Peki ama Arık Böke Erdenet neden öldü?

Barış Arduç Çukur dizisinden neden ayrıldı?

Barış Arduç’un Çukur’a dahil olması zaten misafir oyuncu olarak planlanmıştı. Anlaşma da 7 üzerindendi. Çukur dizisinde oynayan Barıç Arduç diziye 99. bölümde veda edecek.

Arık Böke Erdenet’in diziden ayrılışı nasıl olacak peki? Cumali, Arık Böke’nin karşısına çıkıp ona meydan okur ve düello teklif eder. Cumali ile girdiği dövüşü kaybeden Arık Böke Erdenet böylelikle diziye veda eder.

Barış Arduç kimdir?

Barış Arduç 1987 İsviçre doğumlu bir Türk oyuncudur. Ortaokula kadar İsviçre’nin Scherzingen şehrine eğitim alan Barış Arduç ardından Türkiye’ye ailesiyle birlikte kesin dönüş yaptı.

View this post on Instagram

???

A post shared by Barış Arduç (@arducbrs) on

Profesyonel oyunculuk kariyeri Türk tiyatrocusunun duayen ismi Ayla Algan ile tanışıklığıyla başlıyor. Bu yıl kendisi gibi oyuncu (ayrıca senarist) olan Gupse Özay ile evlenen Barış Arduç milyonların sevgisini Kiralık Aşk adlı romantik komedi dizisiyle kazandı.

Sosyal medya hesabı Instagram’ı oldukça aktif kulanan Barış Arduç’un takipçileri neredeyse 7 milyon.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,700TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri