Ana SayfaMagazinBarış Murat Yağcı ile Nisa ayrılmadı mı? Barış Murat Yağcı'nın "Nisa ile...

Barış Murat Yağcı ile Nisa ayrılmadı mı? Barış Murat Yağcı’nın “Nisa ile ayrılmadık” açıklaması kafaları karıştırdı.

Barış Murat Yağcı'nın "Nisa ile ayrılmadık" açıklaması kafaları karıştırdı. BMY ile Nisa ayrılmadı mı? Survivor sonrası çalkantılı aşkları ile magazin gündeminden düşmeyen BMY ile Nisa'nın aşkının bitmesi de başlaması kadar garip oldu. Nisa'nın ayrıldık açıklaması üzerine BMY, ayrılmadıklarını seviyeli şekilde ilişki yaşadıklarını söyledi. İşte detaylar!

Barış Murat Yağcı ile Nisa ayrılmadı mı? Barış Murat Yağcı’nın “Nisa ile ayrılmadık” açıklaması kafaları karıştırdı. Survivor sonrası çalkantılı aşkları ile magazin gündeminden düşmeyen BMY ile Nisa’nın aşkının bitmesi de başlaması kadar garip oldu. Nisa’nın ayrıldık açıklaması üzerine BMY, ayrılmadıklarını seviyeli şekilde ilişki yaşadıklarını söyledi. İşte detaylar!

Barış Murat Yağcı ile Nisa ayrılmadı mı

Survivor yarışmasında tanışıp Türkiye’ye döndükten sonra aşk yaşamaya başlayan çift her gün biraz daha şaşırtmaya devam ediyor. Nisa Bölükbaşı ile ilgili konuşan Barış Murat Yağcı, ayrıldıkları iddiasını yalanladı. Basketbolcu Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile ilişkisinin bitmediğini, gözlerden uzak, seviyeli bir şekilde devam ettiğini söyledi.

Survivor’da “Biz abi kardeşiz” diye konuşup, Türkiye’ye geldikten hemen sonra sevgili olan BMY ile Nisa Bölükbaşı çok tepki toplamıştı. Daha sonra çiftin öpüşme videoları sosyal medyayı salladı.

Nisa, sırf Barış için Çek’e gitmediğini söyledi. Ardından BMY bir kitap çıkarttı ve kitapta yazan bazı şeyler nedeni ile Nisa’nın Yağcı’dan ayrıldı. Nisa Bölükbaşı ise geçtiğimiz hafta Instagram sayfasında “Barış ile olan ilişkimizi saygı, sevgi çerçevesinde noktaladık. Kendisine hayatta başarılar diliyorum” paylaşımı yapmıştı.

Survivor Barış Murat Yağcı, Number1 Türk FM ile NR1 Türk TV ortak yayında Kadir Çetin’in konuğu oldu. Yağcı’nın son açıklamaları kafa karışıklığı yarattı.

Ancak Survivor sonrası çalkantılı aşkları ile magazin gündeminden düşmeyen BMY ile Nisa’nın aşkının bitmesi de başlaması kadar garip oldu. Nisa’nın ayrıldık açıklaması üzerine BMY, ayrılmadıklarını seviyeli şekilde ilişki yaşadıklarını söyledi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,691TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri