Ana SayfaMagazinSurvivor Barış Murat Yağcı ile Nisa öpüşürken görüntülendi

Survivor Barış Murat Yağcı ile Nisa öpüşürken görüntülendi

Barış Murat Yağcı ile Nisa öpüşürken görüntülendi! Nisa ile Barış Murat Yağcı'nın öpüşme videosu sosyal medyayı salladı.

Survivor Barış Murat Yağcı ile Nisa öpüşürken görüntülendi. Survivor’ın iki başarılı yarışmacısı Nisa ile Barış Murat Yağcı öpüşürken görüntüledi. Öpüşme videosunun ardıdan Barış Murat Yağcı ve Nisa’nın ne diyecekleri merak konusu.

Nisa ve Murat’tan yaşananlar üzerine bir açıklama geldi. Açıklamayı haberin sonunda okuyabilirsiniz.

Survivor’da tanışıp, sevgili olan Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı’nın dudak dudağa videosu sosyal medyaya düştü.

TV8’de yayınlanan ünlü yarışma Survivor’ın ardından sık sık birlikte görüntülenen Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı hakkında uzun süre ‘sevgililer’ iddiası dile getirilmişti. Bilindiği gibi bu iddia ikili tarafından tam olarak yalanlanmamıştı.

Nisa Barış Murat Yağcı öpüşme videosu sosyal medyayı salladı

Survivor’ın eski yarışmacıları Barış Murat Yağcı ile Nisa bu kez öpüşürken görüntüledi. Nisa ile Barış Murat Yağcı’nın öpüşme videosu sosyal medyayı salladı.

İşte o görüntüler…

Nisa ile Barış Murat Yağcı sevgili mi?

Survivor’da çok yakın arkadaş olan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı yarışma bittikten sonra bir partide görüntülenmişti.

Öpüşme görüntülerinin ardından Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı arasındaki aşk magazin gündemine bomba gibi düştü.

Survivor yarışması bittikten sonra aradaki bağı koparmayan ikilinin arkadaşlığının aşka dönüştüğü konuşulmuştu. Sosyal medyada ikilinin öpüştüğü anlar paylaşıldı. Bu görüntüler kısa sürede en çok konuşulanlar arasına girdi. Çıkan bu video sonrası ikiliden nasıl bir açıklama geleceği ise merak konusu oldu.

Hem Survivor yarışmasında hem de yarışma sonrası birbirlerini kardeş gibi gördüklerini söyleyen ikili hakkında sıklıkla ‘aşk’ iddiaları dile getirilmişti. Öpüşme videosunun ardıdan Barış Murat Yağcı ve Nisa’nın ne diyecekleri merak konusu.

Açıklama geldi! Dava söz konusu

Nisa Bölükbaşı ve Barış Murta Yağcı sevgili olduklarını doğruladı. Ayrıca görüntülerin arkadaşları tarafından habersiz çekildiğini yasal yollara başvuracaklarını açıkladılar.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri