Ana SayfaTürkiyeBarış Terkoğlu: Pelikancılar yargılanacak

Barış Terkoğlu: Pelikancılar yargılanacak

Odatv Haber Müdürü Barış Terkoğlu Pelikancılar hakkında açıklamalarda bulundu. Çağlar Dilara’nın YouTube kanalına konuk olan Barış Terkoğlu, “Pelikancılar yargı önüne çıkacak” diye konuştu. Barış Terkoğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı Berat Albayrak’ın yerinin de yeni kabine revizyonuyla değişeceğini iddia etti.

Çağlar Cilara’nın 10. Köy adlı YouTube kanalına konuk olan Barış Terkoğlu Pelikancılar hakkında önemli tespitlerde bulundu.

Barış Terkoğlu: Pelikancılar yargılanacak

Pelikancıların yapmış oldukları bana göre suç. 28 Şubat’ı günlerce tartıştık. Hükümet deviren bir bildiriydi. Dönemin bakanlarının da imzaları olan kararlardı. Burada ise bir bildiri yazılıyor, açıkça Başbakan hedef alınıyor. Bu CHP bildirisi değil. Asker bildirisi de değil. Bizzat parti içi bir odağın bildirisi. Anlıyor mesajı ve istifa ediyor. Başbakan devirmek böyle olur. 28 Şubat’tan daha açık. Bence bu suç. Bu bence öyle veya böyle bir yargı konusu olacak. Ama şu an öyle hakimler ve savcılar yok Türkiye’de.

Barış Terkoğlu: Beraş Albayrak gidecek

Erdoğan kabinede bir revizyona gidecek. Ben Berat Albayrak’ın bu revizyon sonrasında yerinin değişeceğini düşünüyorum. Ben Berat Albayrak’ın gideceğini düşünüyorum. Bugün size kim seçimi kaybettirdi deyin. Topluma sorun bunu. Ekonomi diyeceklerdir. Domates 2 liradan 5 liraya çıkmış. AK Partililere sorun damat diyecektir. Bize ne seçim kaybettirdi diyeceklerse Berat Albayrak gidecektir. Ancak kavga etmek kolay değil. Kavga etmeyecek ancak bu krizi sonlandıracak bir yer değişikliği bekliyorum.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz