Ana SayfaMagazinBaşak Dizer hamile mi? Kıvanç Tatlıtuğ baba mı oluyor

Başak Dizer hamile mi? Kıvanç Tatlıtuğ baba mı oluyor

Başak Dizer hamile mi? Kıvanç Tatlıtuğ baba mı oluyor? Türkiye'nin en başarılı isimlerinden biri olan Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer'in hamile olduğu iddiaları magazine bomba gibi düştü. Başak Dizer hamile mi? sorusunun  cevabı ise haberimizde!

Başak Dizer hamile mi? Kıvanç Tatlıtuğ baba mı oluyor? Türkiye’nin en başarılı isimlerinden biri olan Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer’in hamile olduğu iddiaları magazine bomba gibi düştü. Başak Dizer hamile mi? sorusunun  cevabı ise haberimizde!

Başak Dizer hamile mi

Uzun süre sevgili olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti Paris’te evlenmişti. 50 kişinin katıldığı düğün Türk Büyükelçiği’nde gerçekleşti ve bu ünlü çift Paris’te 20 Şubat 2016’da evlenmişti. 
Türkiye’nin jönü olan Kıvanç Tatlıtuğ’un evlilik haberini alan sevenleri oldukça üzülmüştü. Şimdi “Başak Dizer hamile mi?” sorusu, Tatlıtuğ-Dizer çiftinden çok hayranlarını üzdüğü sosyal medya hesaplarında yapılan yorumlardan belli oldu. Çiftin uzun süredir çocuk sahibi olmak istediği ve Başak Dizer’in de hamile olduğu dedikodusu sosyal medyayı salladı.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer ile ilgili her sene ortaya atılan “hamile” iddialarına bir yenisi daha eklendi. Ortaya atılan haberlere göre 44 yaşındaki Başak Dizer’in hamilelik haberi ünlü çifti sevince boğduğu yönündeydi. İkili, bu mutlu haberi şimdilik kimseyle paylaşmadı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,691TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri