Ana SayfaTürkiyeBaşarıdan pay kapma derdindeki İsmail Küçükkaya: Binali Yıldırım'a hakkımı helal etmiyorum

Başarıdan pay kapma derdindeki İsmail Küçükkaya: Binali Yıldırım’a hakkımı helal etmiyorum

Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım’ın arasında yaşanan canlı yayındaki tartışmayı yöneten İsmail Küçükkaya, ne kendisinden beklenen zor soruları sorabilmiş ne de tartışmada tutarlı bir yönetim sergileyebilmişti. Ekrem İmamoğlu’nun İstanbul’u kazanmasının ardından kendine pay çıkartmaya niyetlenen İsmail Küçükkaya’dan garip bir şekilde “Binali Yıldırım’a hakkımı helal etmiyorum” açıklaması geldi.

İsmail Küçükkaya dün akşam Fatih Portakal ile birlikte seçimin nabzını tutmuş, abartılı sevinç halleriyle eleştiri konusu olmuştu.

çıktığı program öncesi görüşmelerle ilgili konuşan İsmail Küçükkaya, Binali Yıldırım’a hakkını helal etmeyeceğini söyledi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı seçimi öncesi gerçekleşen Binali Yıldırım – Ekrem İmamoğlu yayınının moderatörü İsmail Küçükkaya, bugün bazı açıklamalarda bulundu.

İmamoğlu ile yayın öncesi gerçekleştirdiği görüşme nedeniyle eleştirilen Küçükkaya, şunları söyledi:

“Ben Binali Yıldırım’a hakkımı helal etmeyeceğim. Neden biliyor musunuz? Çünkü o her şeyi biliyor. Danışmanları her şey biliyor. Türkiye’nin gözü önünde oldu her şey. Kendisine baskı yaptılar. Belki yanlış bilgiler verildi. Normalde kendi kendime kalsam hakkımı helal ederim. Kimlere ne haklar helal ettim ben.

Ama bu kez Binali Yıldırım’a hakkımı helal etmeyeceğim. Kendisini Allah’a havala ediyorum. Çünkü maalesef annem her şeye tanık oldu. Annem İstanbul’da kalmayı sevmemesine rağmen diş tedavisi için bendeydi. Yaşadığım bu süreci maalesef onun yanında konuşmak zorunda kaldım. O nedenle hakkımı Binali Yıldırım’a hakkımı helal etmiyorum. Onu Allah’a havale ediyorum.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz