Ana SayfaTürkiyeBasit bir Ford Kuga demeyin! Zamlar sonrası fiyatı 1 milyonu geçti

Basit bir Ford Kuga demeyin! Zamlar sonrası fiyatı 1 milyonu geçti

Ford Kuga fiyatı 1 milyon lirayı aşan fiyatıyla vatandaşlara bu kadar da olmaz dedirtti. İşte yeni zamlar sonrası Ford Kuga'nın fiyatı.

Hükümetin ölçüsüzce ve acımasızca yaptığı zamlar sonrası Ford Kuga marka otomobilin fiyatı 1 milyon lirayı aştı. Ford Kuga’nın yeni fiyatını görenler büyük şok yaşadı.

Günümüzde otomobil almak ciddi şekilde zorlaştı diyebiliriz. Özellikle son gelen ÖTV zamlarından sonra kalburüstü olarak nitelendirebileceğimiz bazı modellerin fiyatı tavan yaptı. Nitekim bu modellerden birisi de Ford’un sevilen SUV modeli Ford Kuga .

Hatırlanacağı üzere Kuga kısa süre önce yeni görünümüne kavuşmuştu. Bir önceki kasasına nazaran daha sportif bir yapıyla karşımıza çıkan Kuga ülkemize de geldi. Fakat yüksek fiyatları nedeniyle şimdilik yeni Kuga’ya binmeye çok fazla kişi cesaret edemiyor.

Ford Kuga’nın fiyatı 1 milyonu aştı

Yeni Kuga’nın ülkemizdeki fiyatı 330.400 TL’den başlayıp 1.049.900 TL’ye kadar uzanıyor. Evet yanlış okumadınız. Yeni Kuga’nın fiyatı 1.049.000 TL’ye kadar uzanıyor. Yani full donanım en üst seviye Kuga modelini almak istediğinizde büyük bir servet ödemeniz gerekiyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri